ДИОНИЈЕВ ПРВЕНАЦ ЗА ПРЕОКРЕТ Драговић отима лопту и асистира ПОПУТ ПИРЛА! На крају врхунски шут (ВИДЕО)

28.07.2021. 21:07
Dioni
Диони / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Звезда води 2:0 после овог поготка.

Фудбалери Црвене звезде су одлично почели реванш меч против Каирата. У првом мечу је београдски клуб савладан у Казахстану резултатом 2:1, али у узвратном мечу је та предност анулирана већ у уводним минутима, потом и престигнута.

БАСКЕТАШИ ОСВОЈИЛИ БРОНЗУ! Меридиан повећао донације на 400.000 РСД!

САМО ДА СЕ ПРОЂЕ КАИРАТ: Звезда сазнала евентуалног противника у трећем колу

ЛУДНИЦА: Црвена звезда има несвакидашњу подршку и ВЕТАР У ЛЕЂА (ВИДЕО)

Александар Катаи је у деветом минуту дивно повукао лопту на око 20-25 метара од гола, "терао" је ка средини, а онда шутирао у супротан угао и савладао голмана гостију. Тиме је изједначио укупан резултат на 2:2 и већ на почетку меча скинуо велики терет с леђа црвено-белима. Тај гол можете видети ОВДЕ.

Већ у 22. минуту Александар Драговић краде лопту противницима око половине терена, дивно прослеђује Дионију, а овај постиже свој првенац. Звезда је повела 2:0, а 3:2 у укупном резултату.

Пренос меча Црвене звезде и Каирата можете пратити ОВДЕ.