ШТА СЕ СВЕ ДЕСИЛО?! РЕАГОВАО ВАР! Канга узео лопту, па стигла ИНФОРМАЦИЈА с клупе Звезде! Онда - пенали (ВИДЕО)

26.09.2021. 17:35
zvezda
звезда / Извор: МН Press

Занимљиво.

Црвена звезда у 11. колу Суперлиге гостује екипи Новог Пазара. Меч се игра пред празним трибинама.

Mozzartovi терени као одскочна даска за нове шампионе

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДАШЕ: Тандем СПРЕМАН за ВАЖАН меч

ПАНИКА У ЛОНДОНУ: Кључни играч Челсија одбио да продужи уговор

Меч је почео фантастично по Црвену звезду, у 3. минуту је Александар Драговић дебитантским голом донео предност гостима. Центрирао је Гелор Канга из корнера, Диони главом пребацио лопту, а аустријски репрезентативац се одлично снашао и погодио такође главом (ОВДЕ).

Aleksandar Katai i Marko Gobeljić
Александар Катаи и Марко Гобељић / Извор: МН Press

Наставила је Звезда у истом ритму, па 11 минута касније стигла до 2:0, стрелац ко други него Александар Катаи. Кроз саме 'рашље' је прошла лопта и никакву шансу није оставио Катаи голману домаћих да може да стигне ту лопту (ОВДЕ).

Трећи гол за Звезду дао је Саного фантастичним ударцем у 20. минуту (ОВДЕ).

Партизан је после дербија славио у Лучанима, и расположен чека Спартак вечерас (20.15). Гости играју прилично офанзивно, па је ово прилика да видимо доста голова. Квота на кеца је 1,10, а на kombinazziju 1&GG (домаћин побеђује, оба тима дају гол) 3,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Партизан - Спартак.

У 68. минуту одиграла се интересантна ситуација. Наиме, Диони је пао у казненом простору домаћих и изборио пенал. Гелор Канга је узео лопту, а онда је са клупе Звезде стигла информација да баш Диони шутира пенал.

Француз није успео да погоди мрежу, тачније одбранио му је Никола Вујанац. Ипак, након што је прошло скоро минут огласиле су се судије из ВАР собе и тражиле да се пенал понови. Наиме, Дамјанац није био бар са једном ногом на линији кад му је Диони шутирао и зато пенал није био регуларан.

Из другог покушаја Лои Диони је погодио и Звезде је повела 4:0. Ово је први првенствени гол француског играча за београдски клуб.

Уживо пренос меча Новог Пазара и Црвене звезде можете пратити ОВДЕ.