ЧУДАН НАЧИН ЗАГРЕВАЊА: Македонци пре меча са Румунима играли "ЗУЦЕ" (ВИДЕО)

26.03.2021. 13:40
Makedonija
Македонија / Извор: ФОТО: TwitterPrintscreen/Emanuel Роşу

Добро су се забавили.

"Зуце" је популарна дечија игра коју смо сви некада играли. Неко из гомиле удари оног у средини, а он потом треба да погоди ко је то урадио. Све нас то враћа у неки безбрижан период живота али када се та игра одиграва међу репрезентативцима и то пред први меч квалификација за пласман на Светско првенство, то је онда до сада невиђени догађај. Главни актери овог догађаја били су чланови македонског националног неколико тренутака пре почетка меча са Румунијом.

МОГУЋЕ ЈЕ И ТО! Најбољи тимови и највеће звезде Евролиге ПОНОВО НА ОКУПУ

СКРОМНОСТ МУ НИКАД НИЈЕ БИЛА ВРЛИНА: Ибра се прогласио за краља Шведске (ФОТО)

УКЛЕТИ МОНДИЈАЛ: Фудбалери Немачке пружили подршку радницима, више од 6.500 људи већ изгубило живот

Нестваран снимак објавили су румунски медији, односно новинари који су уживо присуствовали утакмици фудбалских репрезентација Румуније и Северне Македоније, на почетку квалификација за Мундијал у Катару.

На њему се види како су се гостујући фудбалери загревали за утакмицу у Плоештију.

Уместо уобичајног разгибавања, лаганог трчања и шутирања, екипа Северне Македоније се определила за забавнију варијанту. Наше јужне комшије су играле "зуце".

Неколико минута су се добро забављали, а после тога су одиграли веома интересантан меч са Румунима.

Домаћин је повео са 2:0 головима Танасеа и Михаилеа, у финишу сусрета су Адеми и Трајковски донели изједначење, да би потом у 86. минуту Јанис Хаџи ипак донео Румунији победу са 3:2.