ЧУДО НЕВИЂЕНО: Икарди промашио немогуће! Па, још једном! Какви бламови капитена Интера у дербију са Миланом (ВИДЕО)

04.04.2018. 21:00
Mauro Ikardi
Мауро Икарди / Извор: Реутерс

Дуел љутих ривала обележио промашајима најбољи стрелац „нероазура“.

Милан и Интер су ремизирали резултатом 0:0 у дербију "Дела Мадонина“ у мечу 27. кола Серије А, а више разлога за задовољство има номинални домаћин. „Миланези“ за освојени бод могу да се захвале ВАР технологији, захваљујући којој је оправдано поништен погодак Маура Икардија у првом полувремену, али много више треба да се захвале капитену Интера.

ИЗВИСИЛИ: Бајерн остао без великог појачања

НЕКЕ И ВЕШТО КРИЈУ: Орлови обожавају тетоваже, проналазе најчуднија места, а на нози Крстајићевог џокера – БОГОРОДИЦА (ФОТО)

Икарди је имао два нестварна промашаја у другом полувремену, у ситуацијама из којих је лакше било погодити мрежу него послати лопту поред гола. А, управо је то Аргентинац учинио у 56. минуту и у судијској надонкади, када је испред себе имао празну мрежу.

Најбољи играч и стрелац Интера (24 гола) запамтиће ову утакмицу за сва времена, а ако се „Нероуазури“ не буду пласирали у Лигу шампиона ови промашаји сигурно ће испливати на видело на крају сезоне.

Интер после 30 утакмица има 59 бодова на четвртој позицији, а први испод црте за Лигу шампиона је Лацио са два бода мање.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.