КРЕНУЛА И СУПЕРЛИГА: Домаћини сигурни на премијери

Фудбалери Чукаричког и Спартака из Суботице славили су у мечевима првог кола Mozzart бет Суперлиге.

ТРЕНЕР ВОЈВОДИНЕ ПРЕД МЕЧ СА ЗВЕЗДОМ ОТКРИО: Шансу ће добити млађи играчи

НА КОНФЕРЕНЦИЈИ СЕ ИЗНЕНАДА ПОЈАВИО ЈЕДАН ИЗРАЕЛСКИ НОВИНАР: Оно што му је Бахар рекао ДУГО ће памтити навијачи Звезде

ДОБРО ПРОТРЉАЈТЕ ОЧИ: Квоте за освајање Суперлиге су НЕЗАПАМЋЕНЕ

Тим са Бановог брда је био бољи од нишког Радничког (2:0), док је Спартак савладао новајлију ИМТ, после преокрета је било 2:1

Веома садржајно је било прво полувреме меча у Београду. Чукарички је имао прилику већ у деветом минуту да дође до вођства, али је Томовић промашио пенал. Мрежа гостију се затресла у 18. минуту, али је погодак Ивановића поништен због офсајда.

Своју прилику са беле тачке, до краја првог дела, имао је и Раднички. Саша Марјановић је као и Томовић био непрецизан.

У наставку утакмице су домаћи материјализовали иницијативу и дошли до победе. Бадамоси је начео Нишлије у 52. минуту. Одлично се снашао нападач и у паду затресао мрежу. Најбољу прилику за поравнање имао је Марјановић, који је погодио пречку из слободног ударца. Коначан резултат је поставио Ндиаје у судијској надокнади.

Изабраници чувеног руског фудбалера Александра Кержакова успели су да се изборе са новим Суперлигашем, ИМТ-ом.

Гости са Новог Београда су преко Милоша Луковића дошли до вођства. Млади фудбалер је био прецизан са пенала у 15. минуту. Изједначење је стигло у 43. минуту, Ђурасовић је топовским ударцем са дистанце преварио Гордића.

Хрстић је средином другог дела донео потпуни преокрет Суботичанима и прва три бода у сезони.