Чукарички се мучио са Спартаком, а онда је ушао Мудрински и направио шоу за седам минута

21.09.2018. 20:18
Ognjen Mudrinski
Огњен Мудрински / Извор: МН Press

Тим са Бановог брда избио на трећу позицију.

Фудбалери Чукаричког савладали су Спартак са 3:1 (1:0) у првој утакмици деветог кола Суперлиге Србије. Домаћин је избио на треће место на табели са утакмицом више од пвих пратилаца Радничког и Младости.

ПИТАЛИ СУ ЈОКАНОВИЋА: Нећете веровати шта је српски стручњак рекао о ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ за "BBC" (ФОТО)

ОВО ЈЕ СВИМА ПРОМАКЛО: Из Гаспрома стигла незаборавна порука за Делије!

Домаћин је на Бановом брду повео у 13. минуту голом Слободана Тедића, да би Суботичани изједначили у раној фази другог дела игре преко Ноборуа Шимуре (53).

„Брђани“ су до нова три бода стигли у финишу захваљујући Огњену Мудринском. Бивши наадач Црвене звезде је ушао у игру у 76. минуту,а само 120 секунди касније је затресао мрежу Спартака. Коначан резултат је поставио Асмир Кајевић у 83. минуту, управо на асистенцију јунака малог дербија Мудринског.

Чукарички тренутно има 18 бодова на трећем месту, док је Спартак на претпоследњој позицији са седам бодова.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.