СЕЛЕКТОРЕ - ТРЕБА НАМ ИНТЕЛИГЕНТАН ИГРАЧ: Дејан Јовељић решета мреже и асистира у МЛС лиги (ВИДЕО)

03.03.2024. 11:31
Dejan Joveljić, Dragan Stojković
Дејан Јовељић, Драган Стојковић / Извор: МН Press

У одличној је форми.

Српски фудбалер Дејан Јовељић постигао је други гол заредом за Лос Анђелес Галакси у у МЛС лиги у победи над Сан Хозеом у гостима од 3:1.

ДА ЛИ ЋЕ ЗВЕЗДА ИЗГУБИТИ ЗА ЗЕЛЕНИМ СТОЛОМ СА 3:0? Грешка у протоколу или ипак не - ово је одговорOsman Bukari, Marko Stamenić, Naser Điga

УЖАСНЕ ВЕСТИ ЗА ПИКСИЈА: Повредио се репрезентативац (ФОТО)Dragan Stojković Piksi

УЖАСНЕ ВЕСТИ ЗА ПИКСИЈА: Повредио се репрезентативац (ФОТО)

ОВО ЈЕ НИВО ЛУДИЛА КОЈЕ ФУДБАЛ НИЈЕ ВИДЕО: Судија УРНИСАО Реал! Својевремено је и Звездаше разбеснео (ВИДЕО)Karlo Anćeloti rasprava sa sudijom

После поготка против Интер Мајамија у првој рунди, Србин је сада био стрелац за 2:0 у 43. минуту на асистенцију Џозефа Пејнтсила у 43. минуту.

Није то било све од некадашњег нападача Црвене звезде пошто је асистирао Рикију Пућу за 3:0, а изашао је у 63. минуту.

Ово је добра вест за селектора драган Стојковића који свакако мора узети у обзир да поведе и Дејана Јовељића на Првенство Европе. Потребан нам је један интелигентан играч, а будући да је Дејан врхунски шахиста свакако спада у ту категорију.