СТАНКОВИЋ НИЈЕ ПРЕЗАДОВОЉАН ПОСЛЕ ТРИЈУМФА: Играчи су УМОРНИ! Рано смо ПОВЕЛИ, а онда СТАЛИ...

01.08.2020. 21:51
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: МН Press

Црвено-бели рутински савладали Нови Пазар.

Црвена звезда је одлично започела одбрану титуле у фудбалској Суперлиги Србије. На свом терену изабраници Дејана Станковића су славили са 3:0 против Новог Пазара. Цевено-бели су са пола гаса дошли до три бода и сачували снагу за среду кад их чека много тежи задатак и меч против нишког Радничког, такође на нашем највећем стадиону.

ЈУНАЦИ ДРЖАВНОГ ПОСЛА У НОВОЈ УЛОЗИ: Легендарни двојац о повратаку Лидса у Премијер лигу (ВИДЕО)

(УЖИВО) ПРВО КОЛО СУПЕРЛИГЕ: Звезда експресно до 2:0!

САВО НИЈЕ СТАО ПРЕД КАМЕРЕ: Из Напретка ОСУЂУЈУ - ШТА све ово треба Партизану?

Дует новајлија Катаи - Спиридоновић је донео вођство већ у седмом минуту, док је на 2:0 повисио из пенала Мирко Иванић у 13.

Коначан резултат је поставио је Милош Вулић, правом малом мајсторијом. Он је у 81. минуту феноменално погодио из слободног ударца и показао да Станковић треба да има више поверења у њега.

Стратег црвено-белих је био задољан, али не и презадовољан после тријумфа над Пазаром.

- Играчи су и даље тешки, уморни. Рано смо повели, а онда су моји фудбалери стали. Разумем их, имали смо тешке припреме. Задовољан сам како изгледамо. Бићемо ускоро бољи и бржи - рекао је Станковић.

Уз честитке противнику на коректној борби, Тренер српског шампиона додао је да се надао убедљивијој победи.

- Могли смо да постигнемо и неки гол више. Сачуваћемо то можда већ за следећу утакмицу. Рекао сам играчима да су победе добар пеницилин за групу, напредак и стицање самопоуздања - рекао је Дејан Станковић.