ДИВАН ДАН У ХУМСКОЈ: Фудбалер Партизана слави рођендан - од клуба добио НАЈЛЕПШИ рођендански поклон!

13.12.2020. 14:35
Aleksandar Šćekić, Nemanja Miletić
Александар Шћекић, Немања Милетић / Извор: МН Press

Пуни 29 година.

Фудбалер Партизана Александар Шћекић изјавио је да су црно-бели у тешкој утакмици против Вождовца успели да одиграју тимски и да победе. На додавање Шћекића постигнут је водећи гол црно-белих, а победаму је још дража јер ју је доживео као посебан поклон тима за његов 29. рођендан.

УЗБУНА У БОЛОЊИ: Михајловић ОБЈАВИО лоше вести!

ЗАЈЕДНИЦА СУПЕРЛИГЕ ДОНЕЛА ВАЖНЕ ОДЛУКЕ: Ово се неће СВИДЕТИ Звезди и Партизану!

КРУГ СЕ ПРОШИРИО: Још једно ПРОСЛАВЉЕНО име у трци за селектора Србије!

Изабраници Александра Станојевића победили су Вождовац на гостовању 2:0 у 18. колу Суперлиге, головима Такуме Асана и Лазара Марковића, а Александар Шћекић је због рођендана имао повода за двоструко славље.

Иза Наполија су две победе од по 4:0, а испред Сампдорија, данас у 15.00, и то уз највећу квоту на свету на кеца у Mozzartu од 1,52. Нигде већу нећете наћи. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лацио – Сампдорија.

Играчи су ми победом на тешком гостовању на крову на најбољи начин честитали рођендан. Тешка утакмица у којој се није било лако прилагодити на терен и све друге пропратне услове, али смо показали да када играмо као тим, чак и када не иде најбоље, идемо до победе која је јако битна за нас", рекао је Шћекић.

Тријумфом на "крову", Партизан је дошао до шесте првенствене победе у низу, а Шчекић, који је на јучерашњем мечу био асистент код првог гола, говорио је и о игри тима у првом полувремену.

Aleksandar Šćekić
Александар Шћекић / Извор: МН Press

- После 45 минута игре привикли смо се на терен и све што нас је чекало у наставку. Били су веома агресивни и није било лако играти и успоставити игру на вештачкој подлози. Један добар низ победа је иза нас. Сада само треба да наставимо у овом ритму и будемо још бољи.

Као највећу рођенданску жељу Шћекић је, наравно, пожелео повратак навијача на трибине.

- Моје рођенданске жеље су да будемо сви живи и здрави и да се ово све више заврши са короном, јер желимо да играмо и уживамо пред пуним трибинама наших навијача - закључио је Шћекић.