ДМИТРОВИЋ ПРОМАШИО ПЕНАЛ: Еибар поражен од Кадиза, Ледезма надмудрио српског голмана (ВИДЕО)

06.03.2021. 21:21
Marko Dmitrović
Марко Дмитровић / Извор: Профимедиа

Баскијски клуб у резултатској кризи, смеши им се селидба у нижи ранг.

Трећи меч суботњег прогрма 26. кола шпанске Ла Лиге донео је дерби доњег дела табеле, а Кадиз је на домаћем терену минималним резултатом 1:0 савладао Еибар, који је у зони испадања. Велику прилику за тим из Баскије пропустио је српски голман Марко Дмитровић, који је у 57. минуту промашио пенал за госте.

НИКАД ЛАКШЕ ДО НОВЦА: Уживај уз фудбал и једним кликом освоји 1.500 динара

ЕНЕРГИЈУ КОЈУ ИМА МАРАКАНА НЕМА НИКО: Чукарички сутра нема шта да изгуби, Мистер говорио о повреди Бакајока

Војводина прославила 107. рођендан!

Кадиз је до предности стигао у 40. минуту када је искусни Алваро Негредо погодио после паса Еспина.

У 57. минуту гости су имали велику прилику да поравнају резултат, али је српски репрезентативац Марко Дмитровић, голман Еибара, промашио пенал – тј. његов ударац је одбранио голман домаћих Ледезма.

Тим са Ипуруе није славио у претходних девет мечева у Ла Лиги (6 пораза и 3 ремија), па је Еибар сада на 18. месту табеле са 22 бода. Први "изнад црте" је Елче са два бода више. У наредном колу играће против Виљареала на домаћем терену.

Кадиз је сада 14. са 28 бодова и у следећој рунди гостује Алавесу.