ЧУДО У ЗАГРЕБУ - УШЛИ У 1/4 ЛЕ: Динамо ИЗБАЦИО Тотенхем после 2:0 у Лондону - хет-трик Оршића (ВИДЕО)

18.03.2021. 21:25
FK Dinamo Zagreb
ФК Динамо Загреб / Извор: Профимедиа

Велике борбе...

Прве четири утакмице 1/8 финала Лиге Европе донела су узбуђења широм травнатих терена Старог континента.

СТИЖЕ НАЈЈАЧА ЗАБАВА – Освоји 50 СПИНОВА одмах ОВДЕ!

МИЛИВОЈЕВИЋ ИЗНЕО АПСОЛУТНО СВЕ: "Лично сам звао Ивановића и Матића" Желео да СПАСИ МУСЛИНА, али узалуд

ЗБОГ АНЕ РАСКИНУЛИ Ову лепотицу је волео Швајни! Она је разлог што је рекао Српкињи: "Не занимаш ме, хвала!"

КРВ НИЈЕ ВОДА: Мајсторија Александра Станковића у дресу Србије, Деки ће бити пресрећан (ВИДЕО)

Велика драма виђена је у Загребу где је Динамо против Тотенхема покушавао да сустигне лондонских 2:0. И у томе су успели, а успели су потом и да их престигну и пласирају се у наредну рунду. Било је 3:0 у Хрватској, уз хет-трик Мирослава Оршића, и то после продужетака.

Након 90. минута (и још додатних пет надокнаде) на семафору је стајало 2:0 за Загрепчане и отишло се у продужетке.

Први погодак био је прави еврогол - у 62. минуту. Погледајте и сами како је то Оршић извео.

Други гол пао је у 82. минуту, поново је прецизан био Оршић.

Храбро је играо Динамо и у продужецима. У првом нису виђени голови, а у другом је поново Оршић био прецизна са велике удаљености.

Играо се 106. минут, Хрват је претрчао од половине терена до ивице шеснаестерца и постигао је хет-трик.

Рома је посао око пласмана у четвртфинале ЛЕ практично завршила пре седам дана када је у првом мечу савладала Шахтјор из Доњецка са убедљивих 3:0.

Екипа из Рима није калкулисала ни вечерас и стигла је до победе од 1:2.

Двоструки стрелац за Рому био је Борха Мајорал, док је за Шахтјор прецизан био Жуниор Моарис.

Олимпијакос је показао зубе Арсеналу и после 1:3 из прве утакмице, успео је да победи у Лондону 0:1 голом Ел Арабија у 51. минуту.

Грци до краја нису успели да ураде ништа више од минималне, пирове победе, поготово јер су у 82. минуту остали са играчем мање када је искључен Ба.

Молде је у реваншу стигао до победе над Гранадом од 2:1, али због гола у гостима (први меч 2:1 за Шпанце) нису успели да прођу даље.