Ђукић ЗБОГ ОВОГ незадовољан, тренер Динама ГРМИ на судије (ФОТО)

29.07.2018. 21:33
Miroslav Đukić
Мирослав Ђукић / Извор: МН Press

Партизан тријумфовао са 1:0.

Фудбалери Партизана успели су да остваре минималну победу од 1:0 против Динама из Врања у мечу који је одигран у Сурдулици. Црно-бели су били бољи ривал, а победу је Партизану голом у 82. минуту донео Огњен Ожеговић. Тренер Партизана Мирослав Ђукић био је задовољан игром своје екипе, али не и реализацијом бројних шанси.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Тешке победе ВЕЧИТИХ у другом колу (ВИДЕО)

Партизан лиценцирао Остојића и Урошевића за Суперлигу Србије

- Заиста смо направили велики број прилика, поготово у првом полувремену. Једноставно, није нормално да толико промашујемо, а када вам се то деси, онда и победа дође у питање. Верујем да ће овај тријумф дати самопоуздање екипи - нада се Ђукић.

Dragan Antić
Драган Антић / Извор: МН Press

Са друге стране, тренер Динама Драгана Антић био је веома љут после пораза свог тима јер сматра да су судије директно утицале на коначан резултат искључењем Николе Ђурића у 75. минуту.

- Нисам задовољан јер Партизан против једног малог Динама мора да игра са 14 играча. Ово је брука и срамота. Морам да честитам мојим играчима, јер већина није ни осетила суперлигашке терене у досадашњој каријери. Имао је Партизан иницијативу, али смо се добро бранили и, на жалост, примили смо гол у 82. минуту - рекао је Антић.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.