ЕП КАДЕТА: Србија поражена од Немачке, без шанси за пласман даље (ФОТО)

08.05.2018. 16:25
Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije
Кадетска фудбалска репрезентација Србије / Извор: Фото: фсс

Панцери савладали Орлиће са 3:0.

Кадетска репрезентација Србије доживела је данас други пораз на Европском првенству које се одржава у Енглеској и тако остала без шанси за пласман у четвртфинале континенталне смотре. Орлићи су после минималног пораза у првом колу од Шпаније, изгубили са 3:0 од Немачке у мечу у којем је све било решено у првом полувремену.

ВЕНГЕР ВЕЋ НАШАО НОВИ КЛУБ: Иде у Серију А! Први циљ који од њега траже је ТИТУЛА (ФОТО)

ВЕЛИКИ ОБРТ: Инијеста ипак неће у Кину

Панцерима је вођство од 1:0 у 18. минуту Џан Боздоган, да би до одласка на одмор Славковић још два пута капитулирао пошто је Леон Деђаку погодио гол Србије у 24. и у 37. минуту и тако оставио Немачку у борби за позицију која води у наредну фазу.

После два кола Србија се налази на последњем месту у групи Д без бодова, а у последњем колу ће играти против репрезентације Холандије.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.