КАО МАШИНА: Нордсјеланд разбио великог ривала и избио на прво место у Данској пред реванш са Партизаном

28.08.2023. 07:44
FK Nordsjeland
ФК Нордсјеланд / Извор: Профимедиа

Ривал црно-белих у одличној форми.

Фудбалери Нордсјеланда савладали су Мидтјиланд резултатом 3:0 у у мечу шестог кола данског шампионата И постали нови лидер првенства, пошто је шампион Копенхаген доживео неочекиван пораз код куће од Силкеборга (1:3).

ДУЉАЈ ПРОГОВОРИО О ОТКАЗУ!

ПАРТИЗАН ИСКОРИСТИО ЗВЕЗДИН КИКС: Срушен Јавор! Ово је стање на ТАБЕЛИ Суперлиге

ОБРАДОВИЋ КОМПЛЕТИРА ТИМ: Стигло и друго ПОЈАЧАЊЕ!

Нордсјеланд, који је у четвртак декласирао Партизан резултатом 5:0, лако је савладао Мидтјиланд, а поново је двоструки стрелац, као против "црно-белих", био Маркус Ингвартсен. Некадашњи нападач Мајнца се уписао у стрелце у седмом и 53. минуту. Феноменалну партију Ингварстен је крунисао асистенцијом Доргелесу у 90. минуту за коначних 3:0.

Нордсјеланд је сад први са 15 бодова, колико има и Копенхаген, али са слабијом гол разликом.

Већ у четвртак (21) Нордсјеланд ће поново играти против Партизана у Београду, где ће бранити великих 5:0 из првог меча плеј-офа Лиге конференције.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.