НОВО РАЗОЧАРАЊЕ ЗА ПАРТИЗАН! Црно-бели нису искористили кикс Звезде, Ђуричић и Раднички надмудрили Београђане

26.10.2020. 16:29 20:37
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Дерби 12. кола Суперлиге играо се на југу Србије.

Какво разочарање за навијаче Партизана! Црно-бели су поражени на гостовању нишком Радничком резултатом 1:0 (0:0) у 12. рунди Суперлиге, у колу у којем је Црвена звезда ремизирала са Јавором.

ЂУМИ БРУТАЛНО ИСКРЕН: "Сујета УНИШТАВА Партизан, сви се мешају у рад"

НИНКОВИЋ ВАН ЖИВОТНЕ ОПАСНОСТИ: Имам крварање на мозгу, хтели су да ми ампутирају језик

ЛУЂЕ НЕГО ГОЛЧИНА ЗВЕЗДИ НА ДЕРБИЈУ: Видите Дринчићев ПРОЈЕКТИЛ са 35 метара! Као Пирло - пуна и ЈАКО! (ВИДЕО)

Тотенхем игра сјајан и ефикасан фудбал ове сезоне, али то некад  не материјализује освајањем бодова. Вечерас (21.00) Мурињов тим иде на ноге Барнлију, а квота на двојку је 1,55, док је kombinazzija 2&3 2,20. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Барнли - Тотенхем.

Тим из Хумске, међутим, не само да није смањио заостатак на табели за лидером, већ је предност црвено-белих од понедељка увече девет бодова. Екупа Александра Станојевића је разочарала у дуелу са Нишлијама и уписала трећи пораз од старта шампионата..

Само у првих 20-ак минута другог полувремена Партризан је био конкретан. Пропустили су гости две-три добре прилике, а онда је уследио хладан туш и еврогол Пантелића у 78. минуту који је одлучио победника на “Чаиру”.

Милан Ђуричић, тренер Радничког, дочекао је тако да у првом мечу од неочекиваног одласка из Хумске, стане на жуљ црно-белима. Сачекали су домаћини шансу и практично из јединог озбиљног шута на гол дошли до три бода.

Текстуални пренос меча пратили сте на нашем сајту.

90. минут
Партизан покушава да дође барем до бода. Холендер је извео слободан ударац са 16 метара, али само је окрзнуо живи зид.

78. минут
Гол, 1:0 за Раднички. У тренуцима теренске надмоћи Партизана, домаћин је повео. Сјајан ударац Пантелића, Стојковић није могао да заустави шут са 20-ак метара у горњи леви угао.
75. минут.
Најбоља шанса за Партизан. Асано је заврнуо у средину за Обрадовића, а леви бек је опет шутирао десном ногом. Овога пута поред гола.
71. минут
У игри су Касалица и Ђурић. Изашли су Живковић и Ђурановић у екипи Радничког.
62. минут
Изашао је Бајбек, на терену је Лазар Павловић.
60. минут
Велика шанса за Партизан, Холендер је шутирао поред гола после асистенције Бајбека, лопта је некога закачила, корнер за црно-беле.
56. минут
Одличан ударац Обрадовића, десном ногом у горњи угао, али је Ристић избацио лопту у корнер.
47. минут
Бајбек покушава, преко гола.
46. минут
Холендер је ушао уместо младог Стевановића.

II полувреме

43. минут
Леп потез Аксентијевића, па јак шут са 20-ак метара, али непрецизно.
38. минут
Нови опасан покушај Стевановића, искоса са леве стране. Ристић је поново на месту. Утисак је да Партизан не користи довољно фудбалера који ће каријеру после Хумске наставити у Манчестер ситију.
28. минут
Лутовац је послао лопту у срце казненог простора Радничког. Бајбек није успео да захвати лопту, пробао је затим Асано, али лош покушај Јапанца.
26. минут
Најбоља акција Радничког, полуконтра по левој страни, али је лопта завршила у наручју Стојковића после ударца Ђуричића.
22. минут
Прва шанса на мечу и то за Партизан. Лутовац је послао ценатршут по земљи, лопта је стигла до Стевановића који је добро шутирао, али је Ристић укротио ударац младог фудбалера.
18. минут
Голман домаћина Ристић уз много муке је укротио центаршут активног Лутовца.
15. минут
Десни бек Радничког Аксентијевић је дуго "ломио" Стевановића по крилу, упутио је центаршут, али је то био лак плен за капитена гостију Стојковића..
10. минут
Запретили су црно-бели по левом боку преко Обрадовића, Бајбек није био у позицији да избори више од корнера.
7. минут
Без узбуђења у уводним тренуцима дербија 12. кола. Први корнер за Партизан, али без опасности по гол домаћина.