ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Чукарички није издржао! Хамарби ПРЕГАЗИО Брђане (ВИДЕО)

12.08.2021. 20:39
FK Hamarbi
ФК Хамарби / Извор: Фото: Hammarby Fotboll

Нису успели да понове добру игру из првог меча.

Фудбалери Чукаричког, изгубили су од шведског Хамарбија резултатом 5:1 (3:0) у трећем колу квалификација за Лигу конференција.

Од самог старта, Швеђани су имали офанзиван приступ, а Чукарички није успео да парира константним нападима.

ПОДРШКА КЛУБОВИМА ШИРОМ СРБИЈЕ - MOZZART ПОСТАО СПОНЗОР ФК РАДНИЧКИ 1923!

БОМБА НА ОСТРВУ: Лукаку ЗВАНИЧНО на Стамфорд Бриџу!

ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Партизан - Сочи 0:0 (УЖИВО)

Први гол је виђен већ у 12. минуту. Јеазе је искористио грешку београдског тима и из непосредне близине савладао голмана Петровића.

У 26. минуту, Хамарби је дуплирао предност. Лудвигсон је послао одличан пас у простор до Селманија, који је боцнуо лопту преко голмана Петровића.

Коначан резултат првог полувремена, поставио је Паулсен у 44. минуту. Фенгер је центрирао са левог бока, а лопту је сјајно сачекао штопер Хамарбија сместивши лопту у мрежу за убедљивих 3:0.

Наду Чукаричком је дао Ндаје у 64. минуту. Рогановић је послао пас по земљи до Ндајеа који је са 15-ак метара закуцао лопту у мрежу.

Радост београдског тима трајала је свега три минута. Сведберг је био неометан на 15-ак метара од гола Чукаричког и прецизним ударцем постигао ефекран гол.

Коначан резултат и убедљивих 5:1 за домаћи тим, поставио је Селмани у 72. минуту. Јеазе је сјајно прошао по левој страни и послао лопту до Селманија који је својим другим голом на мечу оверио пролаз шведског тима.

Све у свему, бледа игра Чукаричког који није успео да понови одличну партију из првог меча. Деловали су прилично инфериорно, а Хамарби је показао да је тренутно за класу бољи тим од српског представника.