ПОЗНАТИ СВИ ПОЛУФИНАЛИСТИ: Ево који тимови остали у конкуренцији за Куп Србије

06.04.2022. 20:42
Kup Srbije
Куп Србије / Извор: МН Press

Војводина посао завршила у првом полувремену.

Фудбалери Војводине обезбедили су пласман у полуфинале Купа Србије пошто су већ након првих 45 минута водили са огромих 4:0, а у наставку меча сачували убедљиву предност из уводне половине меча.

ИСТОРИЈСКИ УСПЕХ НОВОГ ПАЗАРА: Изабраници Томислава Сивића изборили пласман у полуфинале Купа

ДВА ПЕНАЛА ЗА ЗВЕЗДУ И УБЕДЉИВА ПОБЕДА: Црвено-бели у полуфиналу Купа Србије, Станковић "пожутео" (ВИДЕО)

РУТИНСКИ: Партизан без потешкоћа савладао Лозницу

Разлика у квалитету видела се већ у старту. Вођство гостима из Новог Сада донео је Вукчевић већ у 10. минуту, а затим је Симић седам минута касније са пенала дуплирао предност гостију.

Ttreći гол за госте постигао у 24. минуту Топић, а тачку на и је ставио Зукић у уводном минуту надокнаде првог дела.

Тако је комплетиран списак свих тимова који су остали у конкуренцијиза освајање Купа. Поред Војводине ту су још Нови Пазар, Црвена звезда и Партизан.

Најновије вести из света спорта можете наћи ОВДЕ.