ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул РУТИНСКИ славио на Енфилду, Грилиш се уписао за Сити у убедљивом тријумфу

21.08.2021. 15:28 22:07
Džek Griliš
Џек Грилиш / Извор: Реутерс

Са Енфилда се поново чула песма.

Фудбалери Ливерупула победили су на Енфилду екипу Барнлија резултатом 2:0 (1:0) у оквиру другог кола Премијер лиге.

САМО У МЕРИДИАНУ: Лиге петице 1.000 РСД БОНУСА = идеална комбинација!

ПАРТИЗАН ОДРЕДИО ОБЕШТЕЋЕЊЕ: Ево за колико евра МОЖЕ да НАПУСТИ Хумску!

МИЛЕ СВИЛАР ПРЕСРЕЋАН: Испунио сам свој сан, бранићу за Србију

Редси су повели у 18. минуту голом Жоте главом након сјајне асистенције Цимикаса. Домаћи су наставили да нападају, а у 27. минуту, Салахов гол је поништен због недозвољене позиције.

Тарковски је у надокнади првог полувремена могао да искористи велику грешку Алисона, али срећом по домаћина, гола није било.

FK Liverpul
ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

На почетку Серије А, значајно ослабљени шампион Интер дочекује Ђенову (18.30), и биће то премијера новог тима Неразура. Квота на кеца је 1,40, а на kombinazziju 1&3 1,98. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер - Ђенова.

Коначан резултат поставио је Садио Мане у 69. минуту након асистенције Трента Александер-Арнолда.

Након два одиграна кола, Ливерпул има максималан учинак од две победе, док је Барнли забележио први пораз.

Манчестер сити је на Етихаду декласирао екипу Норича резултатом 5:0 (2:0). Први гол, Грађани су постигли у седмом минуту када је са десне стране центрирао Габриел Жезус. Гибсон је покушао да отклони опасност, али је погодио Крула па је лопта завршила у мрежи Норича.

Први гол у дресу Манчестер ситија, постигао је Џек Грилиш у 22. минуту. Поново је центрирао Жезус са десне стране, а лопта је погодила Грилиша и затресла мрежу.

На 3:0 је повисио Лапорт у 64. минуту. Он се после гужве најбоље снашао у шеснаестерцу гостију и постигао први гол у сезони.

Рахим Стерлинг је само десет минута пошто је ушао у игру уместо Фернана Тореса затресао мрежу. Као на игрици, Жезус је протрчао по десној страни, пронашао Стерлинга у петерцу, а нападач Грађана рутински смешта лопту у мрежу у 71. минуту.

Коначан резултат је поставио Марез у 84. минуту. Рубен Дијас је фантастично упослио Мароканца који је смирено примио лопту и наместио се на шут, савладавши Крула за убедљивих 5:0.