ПАО ЈЕ ВЕЛИКИ БРАЗИЛ: Србија дала ЧАК 3 гола Селесау, није примила НИЈЕДАН (ВИДЕО)

10.04.2019. 19:46
Futsal
Футсал / Извор: Фото: ФСС

Следећа утакмица је у петак.

Футсал репрезентација Србије одиграла је пријатељску утакмицу са Бразилом и победила са 3:0 головима Марка Пршића (два) и Драгана Томића. Тријумф Орлова, без обзира што је реч о пријатељском дуелу, велико је изненађење с обзиром на реноме противника који је недавно победио Португалију у два меча са укупних 10:1.

После меча у нишкој дворани "Чаир", две селекције одиграће нови меч, у београдској "Штарк Арени". Тај дуел заказан је за петак (19.00).

ПОСЛЕ УВРЕДЉИВОГ СКАНДИРАЊА НАВИЈАЧА: Партизан ДРАСТИЧНО кажњен!

УЕФА ДАЛА ПАРЕ ЗВЕЗДИ: Почели радови, Маракана ће изгледати као најмодернији европски стадиони (ВИДЕО)

ПРИПРЕМА ЗА ЧУКАРИЧКИ: Саво повео екипу ван Београда, погледајте и где (ВИДЕО)

Србија је повела четири минута пре краја првог полувремена. Снажно је шутирао Слободан Рајчевић, голман Селесаоа је одбранио али је лопта пала на ногу Пршића. Убацио је у мрежу, за предност од 1:0. Вођство је повећано у 31. минуту, када је Рајчевић оставио лопту Томићу, за 2:0. Коначан резултат поставио је Пршић. Искористио је ситуацију, када је голман Гуита напустио "радно место". Српском репрезентативцу није било тешко да пошаље у небрањену мрежу.

СРБИЈА - БРАЗИЛ 3:0

СТРЕЛЦИ: Пршић 16, Томић 31, Пршић 39.

ДВОРАНА: "Чаир" (Ниш)

СУДИЈЕ: Петар Радојчић, Ђорђе Петровић, Оливер Николић (Србија)

СРБИЈА: Аксентијевић, Рајчевић, Пршић, Симић, Томић, Ракић, Антонић, Петров, Матијевић, Весић, Рамић, Лазаревић, Вукадиновић, Радовановић, Кољајић.

БРАЗИЛ: Гуита, Даниел, Батериа, Ферао, Гадеиа, Марлон, Ронаљо, Рато, Сантана, Фернандо,Марлон, Парадински, Фитс.

Погледајте и како изгледа Наталија Илић, девојка српског фудбалера Сергеја Милинковић-Савића