ЕКСПЛОДИРАЛО У БЕЛГИЈИ: Видите како се Милуновић снашао за 0:2! Предивно га је нашао Бен (ВИДЕО)

26.11.2020. 20:18
Milunović gol
Милуновић гол / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Велика предност Звезде.

Црвена звезда гостује Генту у оквиру 4. кола Лиге Европе у групи "Л".

МАРАДОНА ЈЕ МОГАО ДА ПРЕЖИВИ? Тешке оптужбе Ел Пибеовог адвоката, захтева истрагу (ФОТО)

ДА ЛИ ЋЕ НА БОМБОЊЕРИ РЕЋИ ЗБОГОМ? Само Марадона може да добије овакав последњи испраћај (ФОТО)

ПРОЛЕЋЕ У ЕВРОПИ ЈЕ ТАКО БЛИЗУ: Милуновић дуплирао Звездину предност (УЖИВО)

Меч је савршено почео за црвено-беле. Већ у првом минуту Звезда је повела и то како - голчина Његоша Петровића са око 25 метара, у ћошак голмана домаће екипе. Са тим резултатом се отишло на одмор.

Белгијанци су добро стиснули у другом полувремену, кренули јако од првог минута наставка, али када се најмање очекивало - Милуновић.

Штопер Звезде се сјајно снашао у казненом простору противника после дивног центаршута Бена. Звезда води 0:2 од 58. минута.