СЛАБ ПОЧЕТАК МЕЧА: Видите како је Партизан примио гол у Белгији! Мора боље, црно-бели (ВИДЕО)

24.09.2020. 19:20
Partizan
Партизан / Извор: Фото: Youtube printscreen/Goal оф the week

Има још доста времена.

Партизан игра треће коло квалификација за Лигу Европе, противник је белгијски Шарлроа.

ТЕК ПОСЛЕ ДРАМЕ ОД 120 МИНУТА: Звезда САЗНАЛА противника у плеј-оф мечу Лиге Европе

ДОЧЕКАН КАО БОГ: Фејса спектакуларно представљен у Џеди, да ли је Бен следећи (ВИДЕО)

ПОТПУНО НОВА ОПЦИЈА ЗА НИКОЛУ МИЛЕНКОВИЋА: Троструки првак Европе жарко жели српског репрезентативца

Нажалост, меч није добро почео по црно-беле, противник води 1:0 од 10. минута поготком Дезолеа.

Показао је Бајерн на почетку сезоне да је још гладан, победио Шалке са 8:0, а то није добра вест за Севиљу пред вечерашњи (21.00) меч Суперкупа Европе у Будимпешти. Квота на првака Европе је 1,35, а kombinazzija 1&4 носи квоту 2,05Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - Севиља.

Није успела да се снађе одбрана Партизана након корнера, Дезоле је сачекао одбитак и погодио мрежу. Гол можете видети у приложеном снимку.