ГОЛЧИНОМ КАКВА СЕ НЕ ВИЂА СВАКИ ДАН: Манџукић је стао уз раме ЛЕГЕНДИ Звезде и Партизана (ВИДЕО)

03.06.2017. 21:29
GolJuve
ГолЈуве / Извор: Реутерс

Финале се игра у Кардифу.

Финале Лиге шампиона између Јувентуса и Реала задовољава укусе и најпробирљивијих љубитеља фудбала. На полувремену је 1:1, Реал је повео преко Кристијана Роналда у 20. минуту, а спектакуларним голом изједначио је Марио Манџукић. Хрват је постао тек трећи играч у историји Купа/Лиге шампиона који је био стрелац у финалу за два различита клуба. Претходно су то успели легендарни Велибор Васовић, некада играч Партизана и Црвене звезде, и Кристијано Роналдо

Водитељка је најављивала финале ЛШ, а онда је у КАДАР упао Гробар и изговорио ОВЕ речи (ВИДЕО)

СТИЖЕ ИЗ КОМШИЛУКА: Војводина довела друго појачање (ФОТО)

ПОСЛЕ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ: Коначно су ПОЗНАТИ ПАРОВИ полуфинала плеј-офа Суперлиге

Васовић је постизао голове у финалима Купа шампиона у дресу Партизана и Ајакса, Марио Манџукић је пре Јувентуса у финалу дао гол за Бајерн, а Кристијано Роналдо је био стрелац за Манчестер јунајтед, пре Реала.

КОШАРКАШКИ ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Играли су Звезда и Партизан, ЕВО ко је ПОБЕДИО!