ГОЛД КУП: Хаити из двојке у кеца, Костарика ИЗДОМИНИРАЛА (ВИДЕО)

17.06.2019. 09:38
Brajan Ovijedo
Брајан Овиједо / Извор: Профимедиа

Било је веома узбудљиво.

Одигране су утакмице у оквиру групе Б Голд Купа у којима су репрезентације Хаитија и Костарике забележиле стартне победе на турниру. Хаити је преокренуо резултат против Бермудских Острва и славио са 2:1 (0:1), док је Костарика декласирала Никарагву са 4:0 (3:0).

МИЛОЈЕВИЋ ПРЕСЕКАО: Ови фудбалери НЕ ПУТУЈУ у Аустрију!

ПРЕСТАНИ ДА ЗАВАЂАШ ДВА ОКА У ГЛАВИ: Бинић упутио БРУТАЛНУ поруку Савићевићу која је ЗАТРЕСЛА регион

НОВИ ОТКАЗ У ХУМСКОЈ: Саво ПРЕЦРТАО везисту!

Леверок је довео Бермуде у вођство у надокнади првог дела, али је Пјеро био двоструки стрелац за Хаити постигавши поготке у 58. и 66. минуту.

Костарика је питање победника решила већ у првом полувремену. Брајан Овиједо је постигао први гол у 7. минуту, док је Боргес у 19. повисио на 2:0. У 45. минуту Агилар је постигао трећи погодак за Костарику, док је убедљиву победу потврдио Круз, 15-ак минута пре краја меча.

Голд Куп се наставља у ноћи између понедељка и уторка када се играју мечеви групе Ц. Куракао од један час после поноћи игра против Салвадора, док Јамајка дочекује Хондурас, два сата касније.

Погледајте како изгледа Кристина Јањић, супрзга репрезентативца Србије Александра Митровића