28.01.2024. 08:31
Ćavi Ernandez
Ћави Ернандез / Извор: Профимедиа

Растанак.

Тренер фудбалера Барселоне Ћави Ернандез објавио је да ће напустити клуб на крају сезоне. Ћави је "преломио" након дебакла од Виљарела (5:3) у 22. колу Ла Лиге.

ЛУДИЛО У БАРСЕЛОНИ: Пало је осам погодака, а одлучујући у деветом и 12 минуту надокнадеBarselona - Viljareal

СЕРИЈА А: Милан МАШИО пенале и у зауставном времену остао без победе и то са беле тачкеOlivije Žiru

ЗАМАЛО ДО ПОБЕДЕ УЗ ВИШЕ ОД 70 МИНУТА СА ИГРАЧЕМ МАЊЕ: Влаховић погодио, али Јуве није славиоDuÅ¡an Vlahović

- Достигли смо тачку на којој нема повратка. Време је за промене, мислим да је време да одем. Причао сам са управом и клубом, напуштам клупу 30. јуна - рекао је Ћави на конференције за медије.

Легендарни фудбалер клуба са „Камп Ноу“ стадиона и некадашњи репрезентативац Шпаније је прошле године донео титулу Барселони, али у овој сезони већ има велики минус за водећим Реалом и Ђироном и шансе да одбране трон су минималне.