Гроф открио 2 важне тајне - шта је рекао играчима на 0:2 и да ли би напустио Звезду да је изгубила

08.03.2017. 20:02
Србија Данас/ТВ Арена спорт
Miodrag Božović
Миодраг Божовић / Извор: МН Press

Буран дерби у Новом Саду.

Тренер Црвене звезде Миодраг Божовић најавио је уочи дербија са Војводином да ће напустити клупу клуба из Љутице Биогдана уколико његов тим изгуби у Новом Саду. После 45 минута Новосађани су водили са 2:0, али је лидер на табели начинио преокрет у наставку меча и славио са 3:2.

ОПАЛИЛА ПУШКА, ЗВЕЗДА ПРЕОКРЕНУЛА У НОВОМ САДУ: Боаћи, па смешан аутогол Војводине (ВИДЕО)

Најновија Ђурђевићева изјава одушевиће Гробаре! Споменуо је Звезду и то како!

Навијачи црвено-белих сигурно су једва чекали шта ће Божовић изјавити после утакмице на „Карађорђу“, а црногорски стручњак је био јасан када је одговорио на питање да ли би отишао са клупе да је Војводина освојила три бода.

- Не бих, то сам само хтео да подигнем мотив играчима - рекао је Божовић за ТВ Арена спорт.

О самој утакмици Божовић је дао следећу анализу.

- Лоше смо ушли у утакмицу, примили два брза гола. Нисмо дошли себи, не знам, у другом полувремену...

Новинар је затим прекинуо Божовића и питао га шта је рекао играчима на полувремену.

- Рекао сам да ћемо, ако дамо гол, победити. Фудбал је због овога интересантан, у једном тренутку си на дну, а после на врху - констатовао је Божовић.