Грујић добио шансу у Премијер лиги после 7 месеци, а о овом његовом потезу бруји Енглеска! (ВИДЕО)

24.04.2017. 07:33
Marko Grujić
Марко Грујић / Извор: Профимедиа

Менаџер Ливерпула Јирген Клоп "гурнуо у ватру" Србина против Кристал Паласа.

После неколико утакмица проведених на клупи за резеревне играче Марко Грујић је коначно доби шансу у екипи Ливерпула. Српски везиста заиграо је за „редсе“ од 84. минута дуела Премијер лиге са Крситал Пласом, који је тим Јиргена Клопа изгубио резултатом 2:1.

ТЕК САД ЋЕ ДА ГА МРЗЕ: Меси пресудио Реалу у последњим секундама, а тек онда је ПРОВОКАЦИЈОМ ПОНИЗИО Мадриђане! (ВИДЕО ФОТО)

Вучелић ЖЕСТОКО ИСПРОЗИВАО Звезду и ЗАПРЕТИО реакцијом Партизана

Бивши везиста Црвене звезде није успео да у финишу меча помогне свом тиму да спречи сензацију на „Енфилду“, а може да се каже да је имао и среће јер је у 89. минуту оштро стартовао на Џејмса Томкинса и добио жути картон.

После прегледаног снимка утисак је да је млади репрезентативац Србије добро прошао јер је судија Маринер могао да се одлучи и за оштрију казну, односно црвени картон.

Ово је био први Грујићев меч у сениорском тиму Ливерпула још од краја новембра и дуела са Лидсом у Лига купу, када се  повредио и морао је на вишемесечну паузу.

Подсетимо, некадашњи фудбалер Црвене звезде претходно је у Премијер лиги добио шансу само на утакмицама са Барнлијем и Халом, а то је било још пре седам месеци.

БРУТАЛНО: Овакву ГОЛЧИНУ Немање Матића до САДА нисте ВИДЕЛИ (ВИДЕО)