ИГРАО ЈЕ БОАЋИЈЕВ ЂИЈАНГСУ: Бивши нападач Звезде ЗАБРИНУО Кинезе! (ФОТО)

20.05.2018. 16:29
Ričmond Boaći
Ричмонд Боаћи / Извор: МН Press

На програму 11. коло.

Фудбалери Ђијангсу Сунинга поражени су у 11. колу Суперлиге Кине, на гостовању Шангају (0:2). Бивши играч Црвене звезде Ричмонд Боаћи провео је свих 90 минута на терену, али се опет није уписао у стрелце.

СМЕХ ДО СУЗА: Србин ПОМОГАО Хрвату да се не ИЗБЛАМИРА! (ВИДЕО)

ГАЗДИ ЧЕЛСИЈА ЗАБРАЊЕН УЛАЗАК У ЕНГЛЕСКУ: Због БИЗАРНОГ разлога пропустио финале ФА купа! (ФОТО)

СТИЖЕ ПОЈАЧАЊЕ ИЗ ШПАНИЈЕ! Звезда доводи замену за Ле Талека (ФОТО)

Ву Леи је у 48. минуту довео Шангај у вођство, док је коначан резултат у финишу меча поставио некадашњи играч Челсија Бразилац Оскар. Домаћин се овом победом вратио на лидерску позицију са 23 бода, а Ђангсу је остао на четвртом месту са четири бода мање.

Занимљиво да је Ричмонд Боаћи од доласка из Звезде овог пролећа одиграо укупно осам мечева за Ђијангсу и два пута био стрелац.

Данашњи меч му је, међутим, пети узастопни без постигнутог гола, упркос чињеници да је у сваком од претходних проводио 90 минута на терену, па је јасно да репрезентативац Гане преживљава голгетерску кризу, какву на Маракани није имао, што је посебно забринуло руководство Ђијангсуа.