ИМТ ПРОПУСТИО ШАНСЕ: Младост однела бодове са Новог Београда!

11.11.2023. 21:18
Voždovac - Mladost Lučani
Вождовац - Младост Лучани / Извор: МН Press

Сремчевић је опет херој Лучанаца!

Завршена је још једна вечерашња утакмица 15. кола Суперлиге Србије, Младост из Лучана је вечерас као гост савладала екипу ИМТ-а rezulttaom 1:0 на београдском ''Крову''.

ТРАЈКОВИЋ ОТИШАО: Нишлије траже новог тренера Nikola Trajković, FK Radnički NiÅ¡

ТРАЈКОВИЋ ОТИШАО: Нишлије траже новог тренера

ЂОКОВИЋ ГЛЕДАО КОСТИЋЕВЕ МАЈСТОРИЈЕ: Две асистенције Србина за пету победу Јувентуса у низу (ВИДЕО)FK Juventus, Filip Kostić

ХОРОР У СРПСКОМ ФУДБАЛУ! Навијачи Земуна послали голмана Рада у Ургентни центарFK Rad

ХОРОР У СРПСКОМ ФУДБАЛУ! Навијачи Земуна послали голмана Рада у Ургентни центар

Ово је друга узастопна победа екипе Младости, која се тако пробила на четврто место на табели са 26 освојених бодова, а ИМТ је остао на једанаестој позицији са 14 бодова.

Јунак тријумфа екипе Младости поново је био омладински репрезентативац Србије Урош Сремчевић који је и у прошлом колу против Јавора донео победу свом тиму, идентичним резултатом.

Овога пута Сремчевић је мрежу домаћих затресао у 22. минуту меча, на асистенцију Фрајдеја.

Стопостотну прилику за госте је у 71. минуту пропустио Александар Варјачић који је на додавање Силуеа шутирао преко гола са десетак метара удаљености.

Сам финиш меча је протекао у великој иницијативи екипе ИМТ-а, вршили су снажан притисак на противничкој половини, извели неколико опасних акција, али је реализација до краја остала велики проблем.