ИНЦИДЕНТИ У ИНЂИЈИ: Двоструко искључење за Врањанце, на корак су од испадања у Прву лигу (ВИДЕО)

22.05.2019. 19:12
Dragan Antić
Драган Антић / Извор: МН Press

Реванш је у недељу.

Фудбалети Инђије победили су Динамо из Врања у првој утакмици баража у којем се одлучује ко ће следеће сезоне бити у Суперлиги. Домаћин је славио са 3:0 и на тај начин направио велики корак ка елитном такмичењу. Реванш је на програму у недељу, са почетком у 16 часова и остаје да се види да ли ће Динамо опстати или ће Инђија направити корак даље.

Инђија је прилично рано дошла до предности. У 4. минуту, Иван Рогач је погодио са беле тачке, а у 22. и 32. минуту у стрелце су се уписали и Срђан Димитров и Никола Димитријевић.

ОТКРИО ПРЕД ФИНАЛЕ КУПА: Ево зашто би Вујадин бранио Мирки да долази на утакмице са Партизаном (ФОТО)

ДО КОСКЕ ЗА ПЕХАР: Партизан комплетан, Звезда БАШ ослабљена у финалу

СТОЈКОВИЋ: Нисам провоцирао Делије, ево зашто сам тражио да браним испред Севера (ВИДЕО)

Меч је обележио и инцидент. Прво је због грубог фаула фудбалер Динама Лефтерис Мацукас искључен из игре, а убрзо је судија на трибине послао председника и шефа струке гостију са југа Србије, Драгана Антића. Главни судија Александар Васић је показао популарном Рецку пут ка трибинама због псовки, али он није напустио терен тек тако. Ушао је на терен и из протеста стајао и посматрао шта ће судије да предузму поводом тога. После краћег препирања капитен је буквално га је изгурао са терена. До краја меча био је на трибинама.

Подсетимо, Динамо је сезону завршио на 14. месту, док је Инђија избацила Златибор и Раднички из Крагујевца у баражу.