ЈАНГ БОЈС У ЛОШЕМ РАСПОЛОЖЕЊУ ДОЧЕКУЈЕ ЗВЕЗДУ: Изгубили су меч и прво место на табели

25.11.2023. 21:22
Србија Данас/Тањуг
FK Jang bojs
ФК Јанг бојс / Извор: Профимедиа

Имају утакмицу мање са којом могу да се врате на челнун позицију.

Фудбалери Јанг бојса поражени су од Цириха резултатом 3:1 у дербију 15. кола швајцарског шампионата три дана пред меч против Црвене звезде који ће одлучивати о томе ко ће се из Лиге шампиона пласирати у Лигу Европе.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити није славио у дербију на свом теренуFK Mančester siti

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити није славио у дербију на свом терену

ЛА ЛИГА: Барселона једва до бода у Мадриду! Французу се "вратио" неспортски потез над Левандовским (ВИДЕО)FK Barselona

ПАТЊА ЧЕЛСИЈА НЕ ПРЕСТАЈЕ: Њукасл демолирао 'плавце'Čelsi

ПАТЊА ЧЕЛСИЈА НЕ ПРЕСТАЈЕ: Њукасл демолирао 'плавце'

Џонатан Окита у 7. и Никола Катић у 28. минуту донели су 2:0 Цириху, а Мешак Елија је у 32. минуту постигао једини гол за госте из Берна. У десетом минуту надокнаде минуту Цирих је оверио победу голом Бледијана Краснићија.

Цирих је сад нови лидер шампионата Швајцарске са 30 бодова, док Јанг бојс има 28, али и утакмицу мање.