ЈЕДАН ОД ГОЛОВА СЕЗОНЕ У ИТАЛИЈИ: Каква ракета Френка Кесија! (ВИДЕО)

15.07.2020. 21:03
kesi
кеси / Извор: Профимедиа

Фантастично.

У току је сусрет 33. кола Серије А између Милана и Парме, прво полувреме завршено је изненађујићим вођством гостију од 0:1, а стрелац је у 44. минуту био Јасмин Куртић.

Да тај резултат не остане на снази побринуо се Френк Кеси у 55. минуту правом бомбом!

Од Mozzarta још 10.000 евра помоћи за болнице

ГРОБАРИ СУ ЧЕКАЛИ ЊЕГОВЕ РЕЧИ: Фудбалер открио да ли остаје или одлази из Партизана!

ОДСКОЧНА ДАСКА ИЛИ КОРАК НАЗАД У КАРИЈЕРИ: Фудбалер Барсе на прагу Вест Хема! (ФОТО)

Репрезентативац Обале Слоноваче примио је лопту на неких 35 метара од гола Парме, повукао лопту и са отприлике 25 метара разорним ударцем, уз помоћ стативе, савладао немоћног Луиђија Сепија који се није ни померио.

Погледајте ову мајсторију, уживајте:

Након изједначења домаћи су преокренули резултат, у 59. минуту стрелац другог гола за "росонере" био је Алесио Ромањоли.