СРБИ НАСТАВЉАЈУ ДА РЕШЕТАЈУ: Јовић ШОКИРАО Гелзенкирхен у 98. минуту, Миливојевић ДОНЕО победу Паласу (ВИДЕО)

06.04.2019. 18:44
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Борба за Лигу шампиона.

Фудбалери Ајнтрахта славили су на гостовању у Гелзенкирхену против Шалкеа резултатом 2:1, а одлучујући погодак постигао је Лука Јовић у 98. минуту.

ПРЕЛОМИО: Лотар Матеус донео важну ОДЛУКУ! (ФОТО)

СЈАЈНЕ ВЕСТИ: Чим је ИЗАШАО из болнице, Пеле УРНЕБЕСНОМ изјавом насмејао цео сВЕТ (ФОТО)

ПАВКОВ СУРОВО ИСКРЕН: Открио за ШТА би мењао победу и голове против Ливерпула

Клуб из Франкфурта је повео у 13. минуту голом хрвата Ребића, на асистенцију Филипа Костића, а поравнао је Сердар у 21.

У урнебесној завршници меча 28. кола Бундеслиге досуђен је пенал за Ајнтрахт после играња руком у казненом простору домаћих, а сигуран реализатор био је српски репрезентативац који је закуцао лопту у мрежу.

Ајнтрахт се налази на четвртој позицији немачког шампионата, сада има пет бодова вишка од Борусије која сутра у Мехенгладбаху дочекује Вердер.

ЕФЕНБЕРГ КРИТИКОВАО БАЈЕРН: Ускоро ће возач аутобуса зарађивати ПЕТ милиона евра! (ФОТО)

ТАДИЋ ВЛАДА ХОЛАНДИЈОМ: Игра у животној форми, стигло ОГРОМНО признање (ФОТО)

ФУЛАМ ПРОДАЈЕ МИТРОВИЋА: Сели се са Острва, ево где српски репрезентативац наставља каријеру (ФОТО)

Кристал Палас је остварио минималан тријумф на "Сент Џејмс Парку" а једини гол на сусрету, такође из једанаестерца постигао је Лука Миливојевић, коме је то 11. пут да се уписао у листу стрелаца ове сезоне.

Погледајте како изгледа Марија Погребњак, супруга руског фудбалера Павела Погребњака.