СЕРИЈА А: Локатели решио дерби Дела Моле

02.10.2021. 20:39
Manuel Lokateli
Мануел Локатели / Извор: Реутерс

Јуве у доброј серији.

Фудбалери Јувентуса славили су на гостовању Торину 0:1 у оквиру седмог кола Серије А.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Вернер спасио Челси, минималац Лидса

ЧЕМПИОНШИП: Пауновићев Рединг из једног шута до победе, Јокан пао после преокрета

РОМА НИЈЕ ЖЕЛЕЛА ДА ГА ИЗГУБИ: Важан потпис у Риму (ФОТО)

Јувентус је на овом мечу био без помоћи свог нападчког двојца Дибала-Мората. Док за Торино нису играли Белоти, Заза, Прат и Пјаца.

Први је запретио Јуве преко Мек Кенија, да би након тога "бикови" преузели теренску иницијативу и пропустили две озбиљне шансе преко Лукића и Мандрагоре.

Јувентус је нешто озбиљније запретио у наставку, али је то био меч без изразитих прилика. Једну је искористио Мануел Локатели. Његов прецизан хитац био је довољан за три бода Старе даме којом је Јувентус дошао до серије од три узастопне победе у шампионату.

За Торино је Лукић одиграо 65 минута, док је Вања Милинковић-Савић био на голу домаћих свих 90 минута.

Погледајте како изгледа британска атлетичарка Дина Ашер Смит.