КАКАВ ДЕБИ: Бојан Матић ће запамтити први меч за Атромитос и то против Олимпијакоса (ФОТО)

Бојан Матић / Извор: Фото: Twitter/novasportsgr

Бојан Матић у финишу прелазног рока напустио је Партизан и појачао грчки Атромитос и данас је дебитовао за свој нови клуб и то против Олимпијакоса.

Ево зашто овог викенда нико неће морати да апелује на људе да остану код куће

САСТАВИ КОЈИ НАГОВЕШТАВАЈУ ЉУТУ БОРБУ: Станковићу диктира корона, Станоје ПРОКЛИЊЕ репрезентативну паузу

ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Једна СТВАР на ДЕРБИЈУ се понавља већ 15. ПУТ! Звездаши ЛИКУЈУ

Некадашњи нападач црно-белих био је у стартној постави, али свој деби није успео да обележи неким голом, већ искључењем после само пола сата игре. Матић је добио директан црвени картон због оштрог старта над Камаром, а судија му је дао директан црвени картон полсе клнсултације ВАР система

Иако је остао са играчем мање, Атромитос је успео да одоли Пирејцима у првом полувремену и оде на одмор са резултатом 0:0. Међутим у других 45 минута су се разиграли Пирејци и максимално искористили играча више постигавши четири гола за сигуран тријумф.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.