КАКО ЛИ ЈЕ МИХА ОВО ПРЕЖИВЕО? Дочекао је Виолу, а меч је решио гол у 94. минуту (ВИДЕО)

06.01.2020. 15:09
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Лудило у Болоњи.

Фудбалери Болоње и Фјорентине одиграли су нерешен меч у оквиру 18. кола Серије А, а коначан резултат био је 1:1. Иако су гости из Фиренце водили евроголом Марка Бенасија од првог полувремена, бод екипи Синише Михајловића донео је Рикардо Орсолини још лепшим поготком у судијској надокнади меча.

ДРИБЛИНГ У СТИЛУ МЕСИЈА, ПА РАКЕТА У РАШЉЕ: Голчина Рачића каква се ретко виђа (ВИДЕО)

ДА ЛИ ЋЕ ПАРТИЗАН УСПЕТИ ДА ВРАТИ ЖОФРИЈА ЛОВЕРЊА? Ситуација је сада постала много јаснија

ЈЕДАН ПОЗИВ ПРОМЕНИО ЈЕ СВЕ: Матић ОТКРИО шта му је Мурињо ПОРУЧИО за Божић!

Предност Фјорентини је донео Бенаси сјајним волеј ударцем у 27. минуту утакмице.

Ипак, коначан резултат поставио је Орсолини у 94. минуту сјајним голом из слободног ударца у стилу Синише Михајловића.

Погледајте како изгледа ватрена навијачица Наполија Јоланда де Риенко.