01.07.2018. 08:46
Aleksandar Katai
Александар Катаи / Извор: Профимедиа

Српски фудбалер донео свом тиму три бода.

Фудбалери Чикаго Фајера савладали су Њујорк Сити код куће у узбудљивом мечу, са два преокрета, резултатом 3:2. Јунак победе домаћих био је бивши играч Црвене звезде Александар Катаи. Немања Николић донео је предност екипи Вељка Пауновића у шестом минуту, али су до полувремена гости окренули головима Тајурија у 36. и Бергета у 40.

ТРИ ОРГАЗМА ЗА 23 МИНУТА: Миха је први постигао хет-трик из слободњака! Физичари се крстили и измерили само ОВО – ВАУ! (ВИДЕО)

ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Рудар сменио тренера две недеље пред меч против Партизана

Од старта другог дела игре на сцену је ступио Катаи и са два гола, у 47. и 52. минуту, вратио вођство свом тиму што је, испоставиће се, било довољно за три бода. Код првог поготка је сјајно ушао у средину са десне стране и слабијом левом ногом послао лопту у даљи угао, док је други круна феноменалне соло акције.

Катаи сада има осам голова на 17 мечева за Чикаго и он је, уз Николића, један од најбољих играча Фајера ове сезоне. После та три бода, Пауновићев тим заузима шесто место на Истоку са 23 (prethodno је био на осмој позицији), док је Њујорк остао други са 31.

Све најновије вести са Мондијала у Русији можете да прочитате ОВДЕ.