КАТАСТРОФАЛНО СУЂЕЊЕ У ДОХИ: Пенал, црвени картони и ПРЕОКРЕТ Спартака на Партизановој генералци!

08.02.2020. 13:54
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: фкпартизан

Било је баш напето.

Фудбалери Партизана поражени су у последњој рунди Премијер Купа од Спартака из Москве у Дохи са 3:2 (1:2).

Меч је обележило катастрофално суђење арбитра Каледа Набета који је најпре искључио тренера Милошевића и Natha крајем првог полувремена, да би затим у другом делу сусрета неоправдано показао на белу тачку после дуела Шћекића и Аиртона, чиме је директно утицао на резултат на Партизановој генералној проби пред пролећну сезону.

Црно-бели су приказали одличну игру, имали су више од игре и бројне прилике док су били бројчано равноправни на терену, а генералан утисак из Катара може да храбри шефа струке пред деби у пролећном делу сезоне у Суперлиги наредног викенда са Радником у Хумској.

НА ОВО СЕ ЧЕКАЛО: Откривен нови ДОКАЗ о паду хеликоптера, у коме је погинуо Коби Брајант!

ГРОБАРИ У ШОКУ: Партизан УДАЉЕН од Евролиге, а разлог је Валенсија!

НИКАД ЈАЧА ПОРУКА ПАРТИЗАНА ПРЕД МЕЧ СА БУДУЋНОСТИ: Ово је ВЕЛИКИ изазов (ФОТО)

Извештај првог полувремена можете погледати ОВДЕ.

Спартак је успео да искористи предност играча више, а Собољев је матирао Стојковића после само два минута игре у другом полувремену, искористивши индолентну реакцију дефанзиваца црно-белих.

У 52. минуту замењен је Лазар Марковић, највероватније због повреде, након само седам минута игре проведених на терену, а у игру је ушао Лакчевић.

Пет минута касније управо је њега тражио Брежанчић центаршутем са леве стране, али је одбрана Московљана отклонила опасност.

Вероватно и преломни тренутак сусрета виђен је у 69. минуту када је судија Набет одлучио да неоправдано досуди пенал за Русе после контакта Шћекића са Аиртоном. Најстрожу казну је у вођство претворио Понце, али је утисак да се цно-бели у том моменту по приказаној игри заслужили бољи резултат.

Освајач српског Купа је до краја сусрета покушавао да избегне пораз, али безуспешно.

Подсетимо, црно-бели су у прва два меча у Дохи уписали половичан учинак. Најпре су савладали Локомотиву бољим ивођењем пенала, а уследио је убедљив пораз од Ростова (3:0).

ПАРТИЗАН - СПАРТАК МОСКВА 2:3 (2:1)

СТАДИОН: "Аспајр Академи" у Дохи

СУДИЈА: Калед Набет

СТРЕЛЦИ: Павловић у 16. и Сума у 33. за Партизан и Зобнин у 7, Собољев у 47. и Понце у 70. из пенала за Спартак из Москве

ЦРВЕНИ КАРТОН: Natho (Партизан) у 43.

ПАРТИЗАН: Стојковић, Милетић, Остојић, Павловић, Урошевић, Natho, Здјелар, Тошић, Сума, Асано, Садик.

СПАРТАК МОСКВА: Ребров, Џикија, Кутепов, Жижо, Расказов, Тил, Крал, Зобин, Лукас, Мирзов, Понце

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Марија Егеља, девојка бившег аса Партизана Љубише Ранковића

У ЦЕНТ: Ево колико је Звезда принуђена да ПЛАЋА отписанима!

ПУКАО МУ ФИЛМ: Бивши Нолетов тренер жестоко ИСПРОЗИВАО тенисере!

БЈЕЛИЦА: Даћу све од себе да ПОБЕДИМО Звезду (ФОТО)