15°C
26.04.2024.
117.1627
109.3752

KATASTROFALNO SUĐENJE U DOHI: Penal, crveni kartoni i PREOKRET Spartaka na Partizanovoj generalci!

08.02.2020. 13:54
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: fkpartizan
Bilo je baš napeto.

Fudbaleri Partizana poraženi su u poslednjoj rundi Premijer Kupa od Spartaka iz Moskve u Dohi sa 3:2 (1:2).

Meč je obeležilo katastrofalno suđenje arbitra Kaleda Nabeta koji je najpre isključio trenera Miloševića i Natha krajem prvog poluvremena, da bi zatim u drugom delu susreta neopravdano pokazao na belu tačku posle duela Šćekića i Airtona, čime je direktno uticao na rezultat na Partizanovoj generalnoj probi pred prolećnu sezonu.

Crno-beli su prikazali odličnu igru, imali su više od igre i brojne prilike dok su bili brojčano ravnopravni na terenu, a generalan utisak iz Katara može da hrabri šefa struke pred debi u prolećnom delu sezone u Superligi narednog vikenda sa Radnikom u Humskoj.

NA OVO SE ČEKALO: Otkriven novi DOKAZ o padu helikoptera, u kome je poginuo Kobi Brajant!

GROBARI U ŠOKU: Partizan UDALJEN od Evrolige, a razlog je Valensija!

NIKAD JAČA PORUKA PARTIZANA PRED MEČ SA BUDUĆNOSTI: Ovo je VELIKI izazov (FOTO)

Izveštaj prvog poluvremena možete pogledati OVDE.

Spartak je uspeo da iskoristi prednost igrača više, a Soboljev je matirao Stojkovića posle samo dva minuta igre u drugom poluvremenu, iskoristivši indolentnu reakciju defanzivaca crno-belih.

U 52. minutu zamenjen je Lazar Marković, najverovatnije zbog povrede, nakon samo sedam minuta igre provedenih na terenu, a u igru je ušao Lakčević.

Pet minuta kasnije upravo je njega tražio Brežančić centaršutem sa leve strane, ali je odbrana Moskovljana otklonila opasnost.

Verovatno i prelomni trenutak susreta viđen je u 69. minutu kada je sudija Nabet odlučio da neopravdano dosudi penal za Ruse posle kontakta Šćekića sa Airtonom. Najstrožu kaznu je u vođstvo pretvorio Ponce, ali je utisak da se cno-beli u tom momentu po prikazanoj igri zaslužili bolji rezultat.

Osvajač srpskog Kupa je do kraja susreta pokušavao da izbegne poraz, ali bezuspešno.

Podsetimo, crno-beli su u prva dva meča u Dohi upisali polovičan učinak. Najpre su savladali Lokomotivu boljim ivođenjem penala, a usledio je ubedljiv poraz od Rostova (3:0).

PARTIZAN - SPARTAK MOSKVA 2:3 (2:1)

STADION: "Aspajr Akademi" u Dohi

SUDIJA: Kaled Nabet

STRELCI: Pavlović u 16. i Suma u 33. za Partizan i Zobnin u 7, Soboljev u 47. i Ponce u 70. iz penala za Spartak iz Moskve

CRVENI KARTON: Natho (Partizan) u 43.

PARTIZAN: Stojković, Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević, Natho, Zdjelar, Tošić, Suma, Asano, Sadik.

SPARTAK MOSKVA: Rebrov, Džikija, Kutepov, Žižo, Raskazov, Til, Kral, Zobin, Lukas, Mirzov, Ponce

Pogledajte kako izgleda naša TV voditeljka Marija Egelja, devojka bivšeg asa Partizana Ljubiše Rankovića

U CENT: Evo koliko je Zvezda prinuđena da PLAĆA otpisanima!

PUKAO MU FILM: Bivši Noletov trener žestoko ISPROZIVAO tenisere!

BJELICA: Daću sve od sebe da POBEDIMO Zvezdu (FOTO)