КЛАДИОНИЦЕ НЕМАЈУ ДИЛЕМУ: Ево ко је ФАВОРИТ у финалу Купа Србије

26.05.2022. 08:57
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Црвена звезда и Партизан у борби за трофеј.

Црвена звезда и Партизан вечерас од 18.00 часова играју финале Купа Србије на стадиону "Рајко Митић" у Београду.

Црвено-бели желе да после освојеног првенства комплетирају збирку трофеја одбраном дупле круне, док црно-бели имају императив да тријумфом спасу сезону.

(ОЧЕКИВАНИ САСТАВ) С ПРОВЕРЕНИМ СНАГАМА НА ПАРТИЗАН: Станковић без енигми у финалу Купа

ДА ЛИ ЋЕ МУ И САД БИТИ ПОТРЕБНО 88 МИНУТА ДА ГА УБАЦИ? Станојевић опет креће без Natha против Звезде, ово је очекиван састав

Кладионице немају дилему и јасно дају до знања да је фаворит тим Дејана Станковића. Квота на победу црвено-белих креће су у распону од 2,10 до 2,30, док тријумф црно-белих плаћа 3,70. Букмејкери дају квоту 3,10 да ће бити нерешено.

Поново се не очекује велики број голова, јер је квота на 3 чак 2,50, а на игру 0-2 1,70.

Трофеј брани Црвена звезда која је прошле сезоне до Куп трофеја дошла после бољег извођења пенала.

Најновије вести о ФК Партизан прочитајте ОВДЕ.