КО ЋЕ КОМЕ, НЕГО СВОЈ СВОМЕ: Марковић и Јевтовић приредили Станојевићу ХОРОР пораз на ДЕБИЈУ у Турској

19.01.2023. 19:10
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Драма.

Дуго ће Александар Станојевић памтити свој деби на клуп Коње. Његов нови клуб елиминисан је у 1/8 финала Купа Турске на гостовању Гацијантепу чије боје бране бивши асови Партизана Лазар Марковић и Марко Јевтовић. Српски тренер поражен је после велике драме, продужетака и пенал рулета.

ПАРТИЗАН ИМА НОВОГ ВЛАХОВИЋА: Црно-бели срушили Премијерлигаша!

ОНИ СУ ПОКВАРИЛИ УТИСАК: Петрић анализирао победу Партизана!

МОГАО САМ ДА ДАМ ЈОШ ДВА КОМАДА: Немања Јовић бриљирао против Руса

У регуларних 90 минута није било голова. Мреже су ипак тресле у пдружетцима. У 108. минуту Гацијантеп је повео са 1:0 голом Ескихелака, на асистенцију бившег капитена Партизана Лазара Марковића.

Није се Станојевићев тим предавао до последњих секунди и у надокнади времена је изнудио једанаестерац који Гиљерме није искористио! Ипак, у четвртом минуту надокнаде Сенегалац Маме Диуф погађа за изједначење на 1:1 и одлука о четвртфиналисти је морала да падне у пенал-серији.

Чак осам серија се изводило, сви фудбалери Гацијантепа су били прецизни, међу њима и још један бивши фудбалер Партизана Марко Јевтовић, а трагичар утакмице на крају је био Угурчан Јазгили, који је једини био непрецизан, у осмој серији.

Најновије вести о фудбалу прочитајте ОВДЕ.