КОПА ЛИБЕРТАДОРЕС: Горео је Монументал! Ривер и Бока играли су Суперкласико! ПРШТАЛО на све стране (ВИДЕО)

02.10.2019. 10:19
Boka juniors
Бока јуниорс / Извор: Реутерс

На помолу спектакуларно финале.

Фудбалери Ривер Плате савладали су Боку јуниорс у првом мечу полуфинала Копа Либертадорес резултатом 2:0 (1:0). У по многима, највећем дербију светског фудбала, домаћин је поново нанео ударац навијачима клуба са "Бомбоњере", пошто је и у децембру, у Мадриду, савладао најљућег ривала и освојио исто такмичење.

ПРЕД ДВОМЕЧ СА ЗВЕЗДОМ: Откривен РАЗЛОГ катастрофе Тотенхема против Бајерна! Се*с АФЕРА тресе Лондон!

ТАКО ТО РАДИ МИТАР: Два гола за три минута, за прво место на листи стрелаца (ВИДЕО)

ХРВАТИ У ПАНИЦИ: Звездина ПОБЕДА довела Србију до дуго жељеног СНА! Све очи УПРТЕ ка Партизану!

Ривер је повео већ у седмом минуту, голом из пенала који је досуђен после гледања ВАР технологије. Емануел Мас је у шеснаестерцу оборио Рафаела Бору, Колумбијац питао Наћа Фернандеза и Ника де ла Круза за дозволу да пуца, а затим неумољиво погодио за 1:0.

Коначан резултат постављен је у 70. минуту. Домаћин је извео одличну акцију, чији је иницијатор био бивши нападач Андерлехта Матијас Суарез, прошао је по десној страни, центрирао на петерац, где је без грешке одреаговао Игњасио Фернандез и дуплирао предност. Гости су меч завршили са десеторицом, пошто је у седмом минуту судијске надокнаде времена искључен Николас Капалдо.

У другом полуфиналу Копа Либертадорес састају се бразилски великани Гремио и Фламенго. Прва утакмица се игра у ноћи између среде и четвртка у Порто Алегреу. Нема сумње да нас у финалу чека спектакуларна посластица, где ће ударити Аргентинци на Бразилце.

РАЧУНИЦА ЈЕ ЈАСНА: Зна се шта је Звезди ПОТРЕБНО да презими у Европи!

ЛИГА ШАМПИОНА: Лудница у Лондону! Чак ДЕВЕТ голова на мечу Тотенхем - Бајерн

ЂОРЂЕВИЋ: Деца показала да вреде

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, атрактивна навијачица на хокејашким мечевима.