КОШМАРНА НОЋ ДУШАНА ВЛАХОВИЋА: Прво промашио зицер за велико вођство, а онда - нешто ДАЛЕКО ГОРЕ (ВИДЕО)

26.09.2020. 23:11
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Фото: Беин спортс printscreen

Мора што пре ово да заборави.

У мечу другог кола Серије А, Интер је после бројних преокрета успео да савлада Фиорентину са 4:3, иако је до пар минута пре краја изгледало да ће бодови отићи у Фиренцу.

Већ после три м инута проблеми за Интер, пошто је Куаме довео госте у вођство на асистенцију Бонавентуре, а петнаестак минута касније био је најпре досуђен пенал за Интер због контакта Лаутара Мартинеза и Касереса у казненом простору Фиорентине, али после интервенције из ВАР собе, пенал је поништен.

РЕАЛ ПРЕОКРЕТОМ ДО ПОБЕДЕ: Јовић без гола, али са ВЕЛИКИМ ЗАСЛУГАМА за тријумф (ВИДЕО)

УРОШ ЂУРЂЕВИЋ КАО НЕКАД! Овакав пројектил се ретко виђа - постигао ГОЛЧИНУ КОЛА У ШПАНИЈИ (ВИДЕО)

КОМБИНАЦИЈА О КОЈОЈ СЕ ПРИЧА: Станковић објаснио шта се догодило у 70. минуту: "ИМАО САМ ОСЕЋАЈ" (ВИДЕО)

Ипак, у последњим секундама првог полувремена, Лаутаро после акције коју је повукао Барела прецизним ударцем са око 17 метара шаље лопту у мрежу за изједначење на 1:1.

Тек што је почело друго полувреме, Интер прави преокрет аутоголом Чекеринија, али се Фиорентина није предавала. Следи њихов преокрет који је маестралним асистенцијама креирао Франк Рибери. Најпре је припремио гол Кастровилију у 57, па Кијези у 63. минуту за вођство ''Виоле'' од 3:2!

Али онда финиш меча у којем је трагичар био наш млади нападач Душан Влаховић, који је у 61. минута заменио Куамеа. Рибери је у 80. минуту припремио и Влаховићу стопостотну прилику, али српски репрезентативац веома лоше шутира, што је Интер знао да сурово казни у финишу.

Прво је Лукаку у 87. минуту изједначио на 3:3, а сва три бода Интеру донео је Д'Амбросио два минута касније, пошто је био бољи у скоку управо од Влаховића, који ће ово вече желети што пре да заборави - 4:3 за Интер.

Осим Влаховића, за Фиорентину је од првог минута играо и Никола Миленковић, а на другој страни је дебитантски наступ за Интер у Серији А уписао Александар Коларов, који је на терену провео свих 90 минута.