ФОТОГРАФИЈЕ ОТКРИЛЕ ХОРОР: Док је Роналдо постизао голове, на трибинама се одвијао ПРАВИ УЖАС! Све је забележено (ФОТО)

Ronaldo
Роналдо / Извор: Фото: Twitter printscreen/1‏OZZiil_11

Баш непријатно.

У четвртак се на Кинг Абдул Азиз стадиону у Меки одвијао прави ужас док је Кристијано Роналдо решетао мрежу домаће Ал Вехде. Није било опасно по здравље и живот навијача, но сигурно да је покварило комплетан доживљај и угођај на стадиону.

КАНГА И БУКАРИ ЗА ВОЂСТВО ЗВЕЗДЕ: Судија морао да гледа ВАР, преиначио првобитну одлуку (ВИДЕО)

ЗАКЕРОНИЈУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Чувени италијански тренер на интензивној нези

ГЕЈ АФЕРА ТРЕСЕ БУНДЕСЛИГУ: Мануел Нојер био у вези са тренером Бајерна

У оквиру 16. кола Про лиге у Саудијкој Арабији, Ал-Наср је као гост с 4:0 савладао домаћи тим. Прво име утакмице био је Кристијано Роналдо који је постигао сва четири поготка.

Славни Португалац начео је домаћина у 21. минути, да би нови погодак постигао пет минута пре одлазак на одмор.

Хет-трик је комплетирао у 53. минути, да би у 61. постигао и четврти погодак, те тако показао да су прве утакмице у којима није био стрелац биле само плод случајности.

Неки од нешто мало више од 27 хиљада гледаоца сведочили су правој неугодности и ужасу на трибинама који их је задесио у току утакмице коју су пратили.

Наиме, на једном делу трибина стадиона виђена је најезда скакаваца. Осим што су били свуда по трибини, били су и на одећи бројних навијача, па им тако сигурно покварили угођај.

Спонзор вести Лиге шампиона – спортска кладионица Меридиан

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Кјара Пасари, бивша девојка Ника Кирјоса