КРСТИЧИЋ ДЕБИТОВАО ЗА АЕК: Убедљива победа Атињана (ВИДЕО+ФОТО)

14.01.2019. 22:27
Nenad Krstičić
Ненад Крстичић / Извор: МН Press

Успешан први наступ за нови клуб доскорашњег фудбалера Црвене звезде.

Доскорашњи фудбалер Црвене звезде Ненад Крстичић забележио је дебитантски наступ у дресу атинског АЕК-а. Атињани су остварили убедљив тријумф на гостовању Пас Јанини (0:4), а повремени репрезентативац Србије је у игру ушао у 69. минуту утакмице.

НЕКА ОН ДОЂЕ КОД МЕНЕ: Надал критикује Ђоковића

ГОТОВО: Бивши кошаркаш Црвене звезде потписао уговор до 2021. године (ФОТО)

АЕК је већ на полувремену имао четири гола предности, па је Крстичић могао да уђе у игру без притиска на свом дебију за клуб. На старту другог дела меча је у игру ушао још један бивши фудбалер Црвене звезде Урош Ћосић.

Жуто-црне је у вођство довео Петрос Манталос из пенала у петом минуту утакмице, а петнаест минута касније је предност гостију дуплирао Алексиос Михаил аутоголом. Трећи гол за АЕК је постигао Аргентинац Езекјел Понце у 45. минуту, а у трећем минуту надокнаде првог полувремена је исти играч поставио коначан резултат.

АЕК је пре доласка Крстичића на последњих пет утакмица у домаћој лиги освојио само седам бодова.

Крстичић се полако уклапа у идеје тренера АЕК-а Мариноса Узонидиса и за очекивати је да се ускоро нађе у стартној постави шампиона Грчке.

Погледајте како изгледа Мина Милутиновић, девојка Немање Недовића.