КУП НЕМАЧКЕ: Костић наставио да ТЕРОРИШЕ голмане! Србин и Хрват РАЗБИЛИ Манхајм! Грујић асистент (ВИДЕО)

11.08.2019. 18:01
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Профимедиа

Виђено чак осам голова.

Фудбалери Ајнтрахта из Франкфурта пласирали су се у друго коло Купа Немачке, пошто су на гостовању Манхајму славили са 5:3.

Меч против немачког трећелигаша обележили су репрезентативац Србије Филип Костић и нападач хрватског националног тима Анте Ребић, који су заједно постигли четири гола.

МЛС: Пауновићев Чикаго излази из кризе, Катаи асистент, српски зет донео победу (ВИДЕО)

ПРЕДСТАВИО СЕ ЈАПАНАЦ: Открио зашто га зову Јагуар, а затим признао да НИКАДА није чуо за Партизан

ВАЖНО ЗА ДЕЛИЈЕ: Улазница за реванш у Копенхагену ЈОШ има, ево где можете да их купите и колико коштају

Члан Орлова наставио је голгетерску серију, пошто је у квалификацијама за Лигу Европе, два пута био стрелац против Вадуза из Лихтештајна (такмичи се у Другој лиги Швајцарске). У дуелу са Манхајмом, примио је лопту надомак шеснаестерца и са поприличне удаљености, прецизним шутем по земљи у 45. минуту сместио је иза леђа голмана Шолца.

Претходно је вођство гостима донео Камада у 21. минуту, да би домаћин стигао до резултатског преокрета головима Сулејманија (3. и 11. минут) и Маркса у 72.

Тада је на сцену ступио Анте Ребић и погоцима у 76. 81. и 88. минуту поставио ствари на своје место и одвео полуфиналисте Лиге Европе у шеснаестину финала Купа Немачке.

Херта је deklassirala нижеразредни Ајхштат са 5:1, а играч Ливерпула на позајмици у Берлину Марко Грујић асистирао је у 31. минуту, код једног, од два гола легендарног репрезентативца БиХ Ведада Ибишевића. Српски везиста се налазио испред стативе и главом пребацио лопту Ведатору коме није било тешко да је из близине смести у мрежу.

Погледајте како изгледа одбојкашица Дајана Бошковић.