КУП СРБИЈЕ: Мачва ИЗБАЦИЛА Звезду! (ВИДЕО)

14.03.2018. 17:37
Nenad Krstičić
Ненад Крстичић / Извор: МН Press

Четвртфинална утакмица.

Мачва је бољим извођењем пенала елиминисала Црвену звезду у четвртфиналу Купа Србије! Меч у Шапцу је у регуларном току окончан без голова, па је питање пласмана у полуфинале морало да се реши пеналима. Обе екипе су могле до гола у регуларном току меча, више добрих прилика је имала Црвена звезда, али су и домаћи претили, чак и постигли гол преко Ненада Гаврића, али је тај погодак поништен због офсајда. Једини играч који није искористио пенал у пенал серији био је Немања Радоњић.

ОВО СЕ ЗОВЕ СРЕЋА: На 30 парова у Балкан Бету освојио скоро 700 хиљада (ФОТО)

ФИФА НЕМА МИЛОСТИ: За Грке је спремна драконска казна

Звезда је на прво такмичарско гостовање у Шабац још од 1969. године, кад је у шеснаестини финала Купа победила 1:0 голом легенде Драгана Џајића, допутовала без неколико стандардних првотимаца, што се и осетило у игри лидера Суперлиге. Да малер буде већи, почетком другог полувремена повредио се и Филип Стојковић, који је морао да затражи измену у 53. минуту.

ПАКАО ОД ВАЛЕНСИЈЕ: Звезда КРЕЋЕ у серију ТЕШКИХ и одлучујућих мечева (ФОТО)

Гости су и поред чињенице да су били ослабљени имали неколико добих акција у првом полувремену, а најбољу шансу имао је Александар Пешић. Голгетер Звезде је све одлично урадио и шутирао искоса, али је његов ударац одбранио голман Мачве Душан Пулетић. Најбољу шанцу за Мачву имао је Обровац, али је његов ударац са више од 40 метара спектакуларно зауставио Дамијен Ле Талек (погледајте ОВДЕ)

ВЕЧИТИ СУ КАЖЊЕНИ ОДУЗИМАЊЕМ БОДОВА: То није СВЕ! Дисциплинци ФСС спремају нове КАЗНЕ (ФОТО)

ГДЕ СИ ПОШАО? Стари враголан Тео послао чувара по бурек! ВИДЕО)

Друго полувреме било је слично првом. Звезда је контролисала лопту, а домаћин је покушавао да запрети из контранапада. Звезда је могла да поведе у 57. минуту, али је Немања Милић непрецизно шутирао из веома изгледне позиције, са десетак метара.

ДА ЛИ ГА ПРЕПОЗНАЈЕТЕ? Са само 22 године био је на страни Звездиног ривала, а сад је ЉУБИМАЦ навијача (ФОТО)

Јунајтед испао из Лиге шампиона, а навијачи "ђавола" ће још више полудети после Мурињових изјава

Ненад Гаврић је у 73. минуту постигао гол, који је поништен због офсајда. Сигурно ће бити много полемике око ове ситуације, пошто камера није у линији.

Руководство Војводине донело потпуно неочекивану одлуку после пораза од Звезде

Резервиста Звезде Радоњић је одлично шутирао у 79. минуту после соло акције, али се интервенцијом доказао Пулетић.

ШОКИРАО СВЕТ! Федерер учи децу да новац НЕ ПАДА са неба, ево шта су радили док је тата играо у Индијан Велсу

Гола у регуларном току меча није било, иако је надокнада трајала скоро седам минута, па је питање полуфиналисте решено пеналима.

МАЧВА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:0 - пеналима 5:4

ПЕНАЛ СЕРИЈА: Бабић - 0:1, Матић - 1:1, Пешић - 1:2, Гаврић - 2:2, Крстичић 3:2, Ристивојевић 3:3, Милијаш 3:4, Обровац 4:4, Радоњић 4:4, Ивић 5:4. СТАДИОН: Градски у Шапцу. ГЛЕДАЛАЦА: 5.000. СУДИЈА: Дејан Сантрач.

МАЧВА: Пулетић, Пејовић, Тошић, Јовановић, Ристивојевић, Ивић, Обровац, Адамовић (од 80. Милинковић), Јеремић (од 90 1. Гемовић), Гаврић, Матић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Стојковић (од 53. Гобељић), Ле Талек, Бабић, Хајдин, Јовичић, Крстичић, Срнић (од 77. Радоњић), Лука Илић (од 59. Милијаш), Милић, Пешић.

НЕМА ВИШЕ ДИЛЕМЕ: Ноле одлучио да ли иде у Мајами или прави нову паузу