КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Бејл ШОКИРАО Хрвате, Панцери ПРОТУТЊАЛИ кроз Талин са ДЕСЕТОРИЦОМ! (ВИДЕО)

13.10.2019. 22:47
Fudbalska reprezentacija Nemačke
Фудбалска репрезентација Немачке / Извор: Профимедиа

Веома битни мечеви широм Старог континента.

Фудбалска репрезентације Немачке и Пољске забележиле су рутинске и очекиване победе у квалификацијама за Европско првенство. Са друге стране, много више узбуђења виђено је на дуелима Велса и Хрватске, као и на сусрету Словенија - Аустрија.

АБА ЛИГА: Будућност преживела БРУТАЛНУ партију Гиста и савладала Звезду! (ВИДЕО)

ВИРТУСОВ ТЕРОР СЕ НАСТАВЉА: Салетови пулени једини НЕПОРАЖЕНИ, а ево како су одиграли Тео и Пефи (ФОТО)

НЕКИМА СМЕТА НОВАКОВА И НАДАЛОВА ЕГЗИБИЦИЈА: У Аустрији имају нешто против меча у Казахстану

Немци су лако савладали Естонију у Талину (3:0), упркос чињеници да је Емре Џан зарадио црвени картон већ у 14. минуту сусрета. У другом делу двоструки стрелац био је Гундоган, док је победу потврдио Тимо Вернер, 20-ак минута пре краја.

Пољаци су се дуго мучили против Северне Македоније, али је отпор гостију сломљен у завршних 15 минута. Најпре је погодио Франковски, да ки Аркадијуш Милик у 80. минуту поставио коначан резултат.

Аустријанци су остварили битну победу на гостовању Словенији, која је побеђена минималним резултатом, голом Поша у 21. минуту. Код домаћина је искључен Поповић, минут пре истека регуларног тока.

Хрвати су водили у Велсу од деветог минута, голом Влашића, али је Бејл донео изједначење у трећем минуту надокнаде првог полувремена. Ипак, и са овим бодом Коцкасти су на прагу пласмана на ЕУРО, а задржали су и прво место у својој групи.

Како изгледају табеле можете погледати у наставку.

Погледајте како изгледа чилеанска спортска новинарка, Наталија Мандиола

БИЛО ЈЕ И ТЕНЗИЈА: Погледајте РЕАКЦИЈУ црвено-белих после пораза од Будућности! (ВИДЕО)

И КАПИТЕН ЈЕ ИМАО ШТА ДА КАЖЕ: Лазић отворио душу после пораза! (ВИДЕО)

НА ТВИТЕРУ ДЕЛИЈЕ НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈУ: Оџо многе живцира, а на тапету је чак и ОВАЈ играч (ФОТО)

ШАПЧАНИ БЕЗ ЕВРОПЕ: Горење славило у двомечу

ОД 11 СУПЕРЛИГАШКИХ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦА: Само ОН је одиграо 90 минута за А селекцију