КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛШ: Реми Звезде и Копенхагена! Судија Мартинс поништио МАЈСТОРИЈУ Павкова (ВИДЕО)

06.08.2019. 22:36
Milan Borjan
Милан Борјан / Извор: МН Press

Главни арбитар долази из Португалије.

Прва утакмица трећег кола квалификација за Лигу шампиона између Црвене звезде и Копенхагена завршена је без победника (1:1). Милан Павков је у завршници првог полувремена мајсторијом довео црвено-беле у вођство, али је Јонас Винд у 84. минуту поставио коначан резултат из сумњивог пенала.

ОВО БИ МОГЛО ДА ЗАНИМА ДЕЛИЈЕ: Играли су Рига и Хелсинки, а ево који је био резултат (ВИДЕО)

ЛУДНИЦА! Овде је највећа ГУЖВА на Маракани, а није СЕВЕР! (ВИДЕО)

НИ ИГЛА НЕ МОЖЕ ДА ПАДНЕ: Река Делија ПРЕПЛАВИЛА град, Маракана ће ГРМЕТИ као никада до сад! (ВИДЕО)

У наставку прочитајте ток утакмице.

КРАЈ:
Утакмица је завршена резултатом 1:1!
90 1. минут:
Голман Гритебуст је добио жути картон због задржавања времена.
90. минут:
Играће се још пет минута.
86. минут:
Промашио је Бен велику шансу, а играчи и навијачи су тражили пенал. Епилог је само жути картон за Бена због протеста.
84. минут:
ГОЛ 1:1! Винд је пањенком савладао Борјана.
83. минут:
Пенал за Копенхаген! Јованчић је оборио Биела.
80. минут:
Нови велики промашај Боаћија. Идеално га је проиграо Марин, али је повремени репрезентативац Гане пребацио гол са неких седам метара.
76. минут:
Последњу измену направио је Владан Милојевић. Уместо Алексе Вукановића на терену је Ел Фарду Бен.
72. минут:
Излази Овиедо, а мења га Бенгтсон.
68. минут:
Жути картон за Боаћија. Непотребан фаул на 80 метара од свог гола.
65. минут:
Милан Родић је напустио игру, а заменио га је Жандер.
65. минут:
Лукав покушај Марина, али је лопта отишла преко гола.
64. минут:
Прва измена у екипи Копенхагена, уместо Фишера на терену је Биел.
57. минут:
Марин је убацио лопту из слободног ударца у казнени простор гостију, али Дегенек није успео да је исконтролише.
54. минут:
Велику шансу пропустио је Боаћи. Центрирао је Марин идеално, али је нападач из Гане главом погодио само спољни део мреже.
50. минут:
Жути картон добио је Милош Дегенек због оштрог фаула над Ндојем.
48. минут:
Било је опасно по гол Црвене звезде. Шутирао је Фишер, али је лопта прошла поред стативе.
46. минут:
Почело је друго полувреме, а Владан Милојевић је на терен послао Ричмонда Боаћија уместо Милана Павкова.
ПОЛУВРЕМЕ:
Црвена звезда води поготком Милана Павкова.
44. минут:
ГОЛ 1:0! Вођство Црвеној звезди донео је Милан Павков у самој завршници првог дела. Центарфор је феноменално шутирао са 15-ак метара и лобовао голмана Копенхагена.
38. минут:
Невероватна ситуација. Ндој је ухватио лопту у руке, а судија му њие показао жути картон.
31. минут:
Упутио је бомбу Марко Марин са дитанце, али лопта је прохујала покрај оквира гола.
29. минут:
Одлично је Марин проиграо гобељића који је шутирао, али пошто је изблокиран црвено-бели су добили само корнер.
25. минут:
Натрчао је Јованчић на одбијену лопту и опалио по њој са 20-ак метара, али је она завршила поред гола.
24. минут:
Први жути картон на мечу добио је капитен Копенхагена Зека, због фаула над Кањасом.
23. минут:
Блокиран је шут Јованчића са ивице шеснаестерца.
16. минут:
Шутирао је главом Павков после центаршута Гобељића, али је Гритебуст успео да одбрани.
10. минут:
Ухватио је Марко Гобељић волеј левом ногом, али је лопта на путу до гола закачила једнг играча Копенхагена, па је голман Гритебуст лако интервенисао.
9. минут:
Покушао је Варела волеј ударцем после центаршута Фишера, али је изблокиран.
3. минут:
Шутирао је Марин из слободног ударца, али је голман Данаца Гритебуст одбио лопту у корнер. После ударца из угла је покушао Дегенек, али неуспешно.
1. минут:
Утакмица је почела, а са центра су кренули фудбалери Црвене звезде.

На травнатом тепиху Маракане су се коначно појавили играчи предвођени судијским тимом из Португалије.

У тренутку када су фудбалери Копенхагена изашли на загревање дочекала их је салва звиждука.

БЕЛО-ПЛАВИ БАРЈАК НА МАРАКАНИ: Ево колико навијача бодри Копенхаген у Београду! (ВИДЕО)

ИМАЛИ СУ СРЦЕ ВЕЛИКО КАО РУСИЈА: Пре тачно 10 година Звезда је одиграла НАЈЛУЂИ меч ИКАДА (ВИДЕО)

НИСУ МОГЛИ ДА ПРЕЋУТЕ: Данци експресно ОДГОВОРИЛИ Звезди!

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - КОПЕНХАГЕН 1:1

СТАДИОН: "Рајко Митић" (Београд)

ГЛЕДАЛАЦА: 40.812

СУДИЈА: Тијаго Мартинс (Португалија)

СТРЕЛЦИ: Павков 44' - Винд 84'п

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан - Гобељић, Дегенек, Милуновић, Родић (од 65. Жандер) - Кањас, Јованчић - Иванић, Марин, Вукановић (од 76. Бен) - Павков (од 46. Боаћи). Клупа: Поповић, Бабић, Панков, Жандер, Симић, Бен, Боаћи. Тренер: Владан Милојевић.

КОПЕНХАГЕН: Гритебуст - Варела, Папајанопулос, Нелсон, Овиедо (од 72. Бенгтсон) - Холсе, Зека, Стаге, Фишер (од 64. Биел) - Винд, Ндој. Клупа: Јохнсон, Бенгтсон, Томсен, Сотириу, Дарами, Биел, Бартолец. Тренер: Стеле Солбакен.