КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛШ: Павловић хет-триком разбио Словаке (ВИДЕО)

12.07.2017. 22:42
Andrija Pavlović
Андрија Павловић / Извор: Профимедиа

Копенхаген савладао Жилину са 3:1.

Андрија Павловић имао је вече за памћење у Словачкој. Репрезентативац Србије постигао је сва три гола у победи Копенхагена од 1:3 на гостовању против Жилине у Словачкој и тако обезбедио миран реванш свом тиму.

ПОВРЕДА ЈЕ ПРОШЛОСТ, САДА ЈЕ КАО НОВ: Грујић постигао голчину за Ливерпул (ВИДЕО)

ЖРЕБ - МАЈКА ИЛИ МАЋЕХА: Партизан чекају четири СТАРА познаника и ТРИ ПРЕТЕШКА ривала (ФОТО)

Копенхаген је славио после преокрета пошто је Жилина водила на полувремену поготком Спаелак у 39. минуту. Међутим, разгоропадио се српски интернационалац у другом полувремену, а за хет-трик му је било потребно свега 15 минута, мада треба истаћи да је Жилина од 61. минута играла са играћем мање пошто је црвени картон добио Качер. У 68. минуту је Паваловић искоса са ивице казненог простора снажно и прецизно шутирао за изједначење.

Само пет минута касније Павловић је одлично реаговао на лопту убачену са стране по земљи и са неких шест, седам метара довео Копенхаген у вођство, да би у 83. минуту ставио тачку на меч поготком главом поново са неких шест метара.