ЛА ЛИГА: Бензема донео победу Реалу, Јовићу ни минут у дербију Мадрида (ВИДЕО)

01.02.2020. 19:10
Karim Benzema
Карим Бензема / Извор: Реутерс

Лос Бланкоси лидери на табели.

Реал Мадрид тријумфовао је у дербију Мадрида против Атлетика минималним резултатом 1:0, а стрелац јединог поготка био је Карим Бензема у 56. минуту утакмице.

ТУРЦИ ПОНУДИЛИ БОГАТСТВО ЗА НАПАДАЧА: Са Маракане стигао ЕКСПРЕСАН одговор! (ФОТО)

МА, КАКАВ САДИК! Одбрана је СМЕШНА... Ђурић ЖЕСТОКО УДАРИО на Партизан, а Вулетићев ОДГОВОР запалио је Интернет!

ПАД КОЈИ ЈЕ ЗАБРИНУО ЗВЕЗДАШЕ: Борјан проговорио о ЖЕСТОКОМ СУДАРУ у финишу сусрета са Лудогорецом!

Тим Дијега Симеона био је бољи ривал у првом полувремену, Витоло је имао одличну прилику у 18. минуту, да би Кореа шест минута касније погодио стативу. Реал је јалово нападао у првом полувремену, па је Зидан у наставку одлучио да на терен пошаље Винисијуса и Лукаса Васкеза што се испоставило као одличан потез. Двојац јде правио велике проблеме одбрани Атлетика, а управо је Винисијус био зачетник акције када је послао лопту Мендију, а овај одлично асистирао Бенземи коме није било тешко да погоди.

Лос Бланкоси си су до краја меча у потпуности контролисали утакмицу, Атлетико није успео ни да запрети, па је Реал после овог кола и дефинитивно на првој позицији. Лука Јовић је читав меч преседео на клупи.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга голмана репрезентације Србије Предрага Рајковића

РЕВОЛУЦИЈА У ХУМСКОЈ: Саво о НОВОМ начину игре и ПРОМАШАЈИМА Садика

ГОТОВО ЈЕ: Марко Јанковић ПОТПИСАО

СРБИН МЕЊА СРЕДИНУ: Из Енглеске одлази у Шпанију

ВУЛИЋ О ДОЛАСКУ САНОГА: Не плашим га се, али више волим да играм на ОВОЈ позицији (ВИДЕО)